O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.
03 November, 13:39

Wyniki 13. kolejki zamojskiej ligi okręgowej

W słoneczną sobotę 31. października odbyła się 13. już kolejka spotkań zamojskiej ligi okręgowej. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami meczów, a także obejrzenia fotorelacji z niedzielnego spotkania drużyny Pogoń 96 Łaszczówka z Gromem Różaniec.

Huczwa Tyszowce grając na własnym boisku z Orkanem Bełżec zakończyła mecz wynikiem 2:1. Bramkę dla gości zdobył Sylwester Kuks.

Granica Lubycza Królewska przegrała z drużyną Włókniarza Frampol 1:0

Pogoń 96 Łaszczówka sobotni mecz rozgrywała w Różańcu. Zawodnicy Gromu Różaniec pokazali się od dobrej strony kończąc spotkanie wynikiem 4:2. Dwa gole dla Pogoni strzelił Łukasz Mruk w 23 i 67 minucie.

Paweł Babiarz, który jest trenerem drużyny z Łaszczówki tak komentuje to spotkanie:

W składzie brakowało nam kilku podstawowych zawodników, przez co straciliśmy przede wszystkim na sile ataku. Ogólnie jestem zadowolony z naszej gry, myślę że szczególnie młodzi zawodnicy pokazali się z dobrej strony. Grom przewyższał nas umiejętnościami indywidualnymi na 7-8 pozycjach i dzięki temu wygrał ten mecz.

Korona Łaszczów zmierzyła się z drużyną Omegą Stary Zamość. Mecz zakończył się wyniekiem 2:0 na korzyść gospodarzy z Zamościa. Bramki zdobył Gunchenko w 28 i 75 minucie.