O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.
Tomasz Wojciech AntoniukTomasz Wojciech Antoniuk

Wielki sukces zawodników TKS Tomasovia

W iście wiosennej scenerii na trasach biegowych przy I LO w Chełmie 04 marca 2017 r. odbyły się Mistrzostwa Województwa w biegach przełajowych. W zawodach startowali zawodnicy TKS „TOMASOVIA”, którzy przywieźli dwa złote i dwa brązowe  medale.

W pierwszym biegu, w najmłodszej kategorii  (rok urodzenia 2006 i młodsi) wygrała Joanna Fus - uczennica Szkoły Podstawowej nr 3 z Tomaszowa Lubelskiego zdobywając tytuł Mistrza Województwa.

Mistrzem Województwa został także Patryk Luty, który w biegu młodzików na dystansie 2000 m wygrał bezapelacyjnie prowadząc od startu do mety.

Marlena Mróz zdobyła brązowy medal w biegu na 1500 m w kategorii młodzików, a w tym samym biegu Wiktoria Rachańska zajęła wysokie 4 miejsce.

W kolejnym biegu w kategorii juniorek młodszych na dystansie 2500 m znakomicie zaprezentowała się Maja Jasińska plasując się na 4 miejscu.

Aleksandra Słoboda w kategorii juniorek w biegu na 3500 m wywalczyła brązowy medal.

W punktacji klubowej zawodnicy TKS "TOMASOVIA" stanęła na najniższym stopniu podium, ustępując tylko KS „Agros” Zamość i „Żak” Biała Podlaska przed takimi potęgami lekkiej atletyki jak ZAS UMCS Lublin, MKS Agros Chełm, LKS ZNICZ Biłgoraj, Wisła Puławy, Nefryt Lubartów, MKS Unia Hrubieszów.