O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.
  • Firmy
  • Pośrednictwo Finansowe i Ubezpieczeniowe Beata Jarecka

Pośrednictwo Finansowe i Ubezpieczeniowe Beata Jarecka

Firma Finanse - Ubezpieczenia - Kredyty Beata Jarecka od ponad 10 lat specjalizuje się w ubezpieczeniach oraz finansach.

Gwarantujemy profesjonalną obsługę klienta dostosowaną do jego potrzeb i oczekiwań. Dbamy o przedstawienie najlepszej i najtańszej oferty.

Oferta firm współpracujących z zakresu ubezpieczeń i finansów jest ciągle rozszerzana wraz z rosnącymi potrzebami klientów.

Charakteryzujemy się kompleksową obsługą, ponieważ oprócz ubezpieczeń posiadamy w ofercie punkt kasowy z niskimi opłatami za rachunki oraz ofertę pożyczek, chwilówek i kredytów. Od roku proponujemy także produkty i szeroki wachlarz ofert z zakresu Biura Podróży.

Podsumuwując posiadamy:

UBEZPIECZENIA - oferta ponad 20 towarzystw ubezpieczenioweych

- komunikacyjne (OC, AC, NNW, ASS ...)

- majątkowe, rolne, firmowe

- życiowe i zdrowotne,

- turystyczne

POŻYCZKI, CHWILÓWKI, KREDYTY - oferta wielu banków i firm pozabankowych

PUNKT KASOWY

BIURO PODRÓŻY

Galeria zdjęć
Podobne publikacje

Michbud

Krasnobród
Remonty, wykończeniaZajmujemy się remontami. Wykonujemy między innymi:gładzie,malowanie,terakota, glazura,płyty g/k, zabudowy, sufity podwieszanewstawianie drzwi i okienpanele...