O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.
  • Firmy
  • Pośrednictwo Finansowe i Ubezpieczeniowe Beata Jarecka

Pośrednictwo Finansowe i Ubezpieczeniowe Beata Jarecka

Firma Finanse - Ubezpieczenia - Kredyty Beata Jarecka od ponad 10 lat specjalizuje się w ubezpieczeniach oraz finansach.

Gwarantujemy profesjonalną obsługę klienta dostosowaną do jego potrzeb i oczekiwań. Dbamy o przedstawienie najlepszej i najtańszej oferty.

Oferta firm współpracujących z zakresu ubezpieczeń i finansów jest ciągle rozszerzana wraz z rosnącymi potrzebami klientów.

Charakteryzujemy się kompleksową obsługą, ponieważ oprócz ubezpieczeń posiadamy w ofercie punkt kasowy z niskimi opłatami za rachunki oraz ofertę pożyczek, chwilówek i kredytów. Od roku proponujemy także produkty i szeroki wachlarz ofert z zakresu Biura Podróży.

Podsumuwując posiadamy:

UBEZPIECZENIA - oferta ponad 20 towarzystw ubezpieczenioweych

- komunikacyjne (OC, AC, NNW, ASS ...)

- majątkowe, rolne, firmowe

- życiowe i zdrowotne,

- turystyczne

POŻYCZKI, CHWILÓWKI, KREDYTY - oferta wielu banków i firm pozabankowych

PUNKT KASOWY

BIURO PODRÓŻY

Galeria zdjęć
Opinie
  • Klient Polecam, tanio i profesjonalnie!
Moduł panel
Kosiorski.pl - strony internetowe
Podobne publikacje
2

Beauty Mobile

ul. Piotra Ściegiennego 1A, Tomaszów Lubelski
Usługi medycyny i kosmetologii estetycznej, mobilny masażBeauty Mobile powstało z myślą o Tobie.Oferujemy profesjonalne usługi na najwyższym poziomie z...
2

CARLLO MUSIC DJ Konferansjer

Obsługa muzyczna imprez okolicznościowych: wesela, studniówki, półmetki, bale andrzejkowe, karnawałowe, imprezy firmowe, integracyjne, urodzinowe, bankiety, jubileuszeNazywam się Karol. Jestem DJ...