O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.
  • Firmy
  • MiniLab - warsztaty laboratoryjne dla dzieci

MiniLab - warsztaty laboratoryjne dla dzieci

MiniLab to pierwsze w Tomaszowie Lubelskim warsztaty laboratoryjne z nauk przyrodniczych (chemia, biologia, fizyka) skierowane do dzieci i młodzieży.

Czym jest MiniLab?

MiniLAB to taki „mały Kopernik”. Nasza Pracownia jest miejscem stworzonym z myślą o dzieciach i ich potrzebach, to prawdziwe mini-laboratorium dla dzieci! Na warsztatach pokazujemy jak interesująca i pasjonująca może być nauka. Zupełnie inaczej niż na lekcjach w szkole, gdzie dominującym środkiem przekazu są podręczniki. U nas to prawdziwa przygoda z eksperymentami, to własnoręcznie wykonane doświadczenia, których się nie zapomina. MiniLAB powstało by uczyć przez zabawę oraz by w miły i ciekawy sposób spędzać czas.

Kim jesteśmy?

Nasza kadra to nauczyciele i osoby związane z kierunkami laboratoryjnymi, pasjonaci, którzy chcą zarazić dzieci miłością do nauk przyrodniczych oraz pokazać jak pożyteczna może być zdobyta wiedza.

Dlaczego my?

Interesująca naukaNasze zajęcia wzbudzają w dzieciach pasję do nauki, w szczególności do przedmiotów ścisłych - postrzeganych jako trudne.

Świetna zabawaTwoje dziecko nie będzie się nudzić, sprawimy że będzie chciało do nas wracać.

Lepsze wyniki w szkoleProgram zajęć świetnie uzupełnia i poszerza wiedzę zdobytą w szkole.

Praktyczna wiedzaTwoje dziecko będzie umiało wykorzystać wiedzę w praktyce, zrozumie zjawiska zachodzące w otaczającym je świecie.

Realizacja marzeńWarsztaty MiniLAB pozwolą podjąć Twojemu dziecku bardziej pewną decyzję dotyczącą dalszej drogi kształcenia w przyszłości.

 

Nasza oferta:

Galeria zdjęć
Opinie
  • mychu witam jestem zainteresowany wynajeciem miesszkania, mozna prosic o kontkat? czy w koszt 800 zl wlicza sie prad i gaz?
Moduł panel
Kosiorski.pl - strony internetowe
Podobne publikacje
2

Beauty Mobile

ul. Piotra Ściegiennego 1A, Tomaszów Lubelski
Usługi medycyny i kosmetologii estetycznej, mobilny masażBeauty Mobile powstało z myślą o Tobie.Oferujemy profesjonalne usługi na najwyższym poziomie z...
2

CARLLO MUSIC DJ Konferansjer

Obsługa muzyczna imprez okolicznościowych: wesela, studniówki, półmetki, bale andrzejkowe, karnawałowe, imprezy firmowe, integracyjne, urodzinowe, bankiety, jubileuszeNazywam się Karol. Jestem DJ...