O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.
  • Firmy
  • Domowe Wyroby Mięsne - masarnia Zawadki
Dieta Dworek DąbrowaDieta Dworek Dąbrowa

Domowe Wyroby Mięsne - masarnia Zawadki

Nasza masarnia to miejsce, w którym wyselekcjonowane mięso w połączeniu z tradycyjną recepturą i metodami wędzenia, dostarczą Ci smakowitych produktów.

Domowe Wyroby Mięsne to masarnia rodzinna z tradycją. Wyselekcjonowane mięso pochodzi od sprawdzonych i zaufanych dostawców. Nie dodajemy konserwantów i ulepszaczy. Naszą główną wartością jest jakość.

Cały proces produkcji polega na domowych recepturach, starannym dobraniu odpowiednich składników oraz długotrwałym procesie wędzenia. Niepowtarzalny smak i aromat naszych produktów powstaje w naszej wędzarni opalanej drewnem, jak dawniej.

Pragniemy zadowolić podniebienia nawet najbardziej wymagającego klienta. Nasze smakowite wyroby idealnie pasują między innymi na kanapki, stoły wiejskie oraz spotkania przy rodzinnym stole. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zapraszamy do naszego Sklepu FirmowegoPoniedziałek - sobota: 08:00 - 19:00

Zawadki 10, Susiec 22-672

Galeria zdjęć
Opinie
  • Klient Dobrą mają szynkę. Warta polecenia i spróbowania 🙂
Kosiorski.pl - strony internetowe
Moduł panel
Podobne publikacje
2

Beauty Mobile

ul. Piotra Ściegiennego 1A, Tomaszów Lubelski
Usługi medycyny i kosmetologii estetycznej, mobilny masażBeauty Mobile powstało z myślą o Tobie.Oferujemy profesjonalne usługi na najwyższym poziomie z...
2

CARLLO MUSIC DJ Konferansjer

Obsługa muzyczna imprez okolicznościowych: wesela, studniówki, półmetki, bale andrzejkowe, karnawałowe, imprezy firmowe, integracyjne, urodzinowe, bankiety, jubileuszeNazywam się Karol. Jestem DJ...