O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.
  • Aktualności
  • Uwaga biura rachunkowe i księgowi – zbliża się termin składania JPK_VAT za styczeń
Dariusz KRECHDariusz KRECH

Uwaga biura rachunkowe i księgowi – zbliża się termin składania JPK_VAT za styczeń

Uwaga biura rachunkowe i księgowi – zbliża się termin składania JPK_VAT za styczeń

Izba Administracji Skarbowej w Lublinie zwraca się do wszystkich księgowych i biur rachunkowych, aby przypominali swoim klientom o odpowiednio wcześnie przekazanej im dokumentacji za styczeń 2018 r. Umożliwi to bezbłędne, sprawne przygotowanie i wysłanie JPK_VAT oraz uniknięcie korekt w plikach.

Mikroprzedsiębiorcy pierwszy JPK_VAT za styczeń 2018 r. muszą złożyć do 26 lutego br.

Aby to ułatwić, Izba Administracji Skarbowejudostępnia bezpłatne i bezpieczne narzędzia do utworzenia i wysłania plików JPK_VAT, w tym intuicyjną aplikację e-mikrofirma.

Więcej informacji na temat można uzyskać na stronie internetowej Ministerstwa Finansów www.jpk.mf.gov.pl oraz w urzędach skarbowych.

źr. Izba Administracji Skarbowej w Lublinie

Podobne publikacje
3

Bal Andrzejkowy 2023 w AVOCADO

Wyzwolenia 1D, Tomaszów Lubelski
Andrzejki są specjalną okazją do zorganizowania ostatniej hucznej zabawy przed adwentem. Wyjątkową imprezę organizuje Restauracja Avocado, na którą już dziś...