O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.
  • Aktualności
  • Koniec "powodzi" na skrzyżowaniu Zamojskiej i Łaszczowieckiej?
Dariusz KRECHDariusz KRECH

Koniec "powodzi" na skrzyżowaniu Zamojskiej i Łaszczowieckiej?

Koniec "powodzi" na skrzyżowaniu Zamojskiej i Łaszczowieckiej?
Do 30 listopada, piątek, przewidywane były prace związane z odwodnieniem skrzyżowania ulic Łasczowieckiej i Zamojskiej w Tomaszowie Lubelskim. Był to drugi etap prac jakie prowadzone są przy zbiegu ulic. Inwestycja prowadzona była w ramach projektu „Odwodnienie skrzyżowania dróg ul. Zamojska – ul. Łaszczowiecka poprzez przebudowę kanału burzowego przy ul. Zamojskiej w Tomaszowie Lubelskim – etap II”.

Miasto otrzymało dofinansowanie z budżetu państwa na zadania związane z przeciwdziałaniem skutkom klęsk żywiołowych w kwocie 1 329 000 zł.
- Wartość inwestycji odwodnienia skrzyżowania ulic Łaszczowieckiej i Zamojskiej to 2 mln. zł.   Inwestycja jest dofinansowana z programu rządowego przeciwdziałania skutkom klęsk żywiołowych. Termin zakończenia inwestycji przypada na 30 listopada.  De facto inwestycja jest ukończona. Zostało do wykonania uporządkowanie terenu.  Będziemy mogli powiedzieć z satysfakcją, że cały odcinek od Łaszczowieckiej do Sołokij został wykonany. To już drugi etap prac.  Będziemy mogli podjąć konkretne rozmowy z Zarządem Dróg Wojewódzkich, żeby ulicę Łaszczowiecką przygotować do remontu by w roku 2020, 2021 stała się wizytówką naszego miasta - mówił Wojciech Żukowski, burmistrz miasta Tomaszowa Lubelskiego.
Zobacz jak wyglądało to skrzyżowanie podczas ulewy jeszcze w sierpniu tego roku. 

 
Podobne publikacje
3

Bal Andrzejkowy 2023 w AVOCADO

Wyzwolenia 1D, Tomaszów Lubelski
Andrzejki są specjalną okazją do zorganizowania ostatniej hucznej zabawy przed adwentem. Wyjątkową imprezę organizuje Restauracja Avocado, na którą już dziś...