O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.
  • Aktualności
  • W które niedziele nie zrobisz zakupów w 2019 r ?
Dariusz KRECHDariusz KRECH

W które niedziele nie zrobisz zakupów w 2019 r ?

W które niedziele nie zrobisz zakupów w 2019 r ?


W ubiegłym roku można było zrobić zakupy w pierwszą i ostatnią niedzielę każdego miesiąca. Od nowego roku zakaz ten będzie ostrzejszy. Handel dozwolony będzie tylko w ostatnią niedzielę miesiąca. Niedziele handlowe w 2019 roku to: 27 stycznia, 24 lutego, 31 marca, 28 kwietnia, 26 maja, 30 czerwca, 28 lipca, 25 sierpnia, 29 września, 27 października, 24 listopada i 29 grudnia. Dodatkowo sklepy otwarte będą w dwie kolejne niedziele poprzedzające Boże Narodzenie 15 i 22 grudnia oraz w jedną niedzielę poprzedzająca Wielkanoc 14 kwietnia.

Zakaz handlu obowiązuje również w święta. W 2019 roku takich dni będzie 13. 10 z nich wypadnie w inny dzień niż niedziela.
W pozostałe niedziele zamknięte będą sklepy między innymi: super i hipermarkety, dyskonty oraz większość sklepów w centrach handlowych. Sprzedaż prowadzić będą mogły małe sklepy, pod warunkiem, że ich właściciel stanie sam za ladą. Zakaz handlu nie dotyczy między innymi: cukiernik, lodziarni, stacji paliw, kwiaciarni, sklepów z prasą.
Podobne publikacje
3

Bal Andrzejkowy 2023 w AVOCADO

Wyzwolenia 1D, Tomaszów Lubelski
Andrzejki są specjalną okazją do zorganizowania ostatniej hucznej zabawy przed adwentem. Wyjątkową imprezę organizuje Restauracja Avocado, na którą już dziś...