O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.
  • Aktualności
  • Produkują maszyny do automatyzacji procesów produkcyjnych - SLC Automation
Dariusz KRECHDariusz KRECH

Produkują maszyny do automatyzacji procesów produkcyjnych - SLC Automation

Produkują maszyny do automatyzacji procesów produkcyjnych - SLC Automation

Firma Tomaszowiak Konrad Kosiorski (oraz portal Tomaszowiak) świadczy internetowe usługi dla promocji biznesu. W tym również zajmuje się realizacją stron internetowych. Poniżej prezentujemy jedną z ciekawszych ostatnich realizacji dla przedsiębiorstwa z Tomaszowa Lubelskiego. 

Zobacz wizytówkę firmy SLC Automation na portalu tomaszowiak.net

SLC Automation Sp. z o. o.

To nowoczesna firma, która specjalizuje się w produkcji maszyn do automatyzacji procesów produkcyjnych. Na wyposażeniu firmy znajdują się takie maszyny jak: wycinarki laserowe, tokarki CNC, frezarki CNC, prasy krawędziowe oraz inne. W ofercie SLC Automation znajdziemy:

  • automatyzacja maszyn CNC
  • automatyzacja montażu
  • automatyzacja obróbek profili
  • linie produkcyjne
  • maszyny specjalne
  • robotyzacja stanowisk 

Firma SLC Automation aktualnie poszukuje osób na stanowiska: operator maszyn CNC, konstruktor,  programista, robotyk, automatyk. Więcej informacji dostępna na stronie www.slc-automation.pl


Dla SLC Automation mieliśmy okazję wykonać nową stronę internetową. Firma ma swoją reprezentacje również za granicą - w Niemczech, dlatego należało stworzyć odpowiednik strony w języku niemieckim.

Link do strony SLC Automation: www.slc-automation.pl

Wartą uwagi funkcją stworzoną na stronie www jest kalkulator obliczający szybkość zwrotu z inwestycji w produkt firmy SLC Automation. Potencjalny klient może sprawdzić po jakim czasie i z jakim efektem nastąpi zwrot kosztów poniesionych w związku inwestycją w proces automatyzacji stanowiska na linii produkcyjnej. Wyniki obliczeń prezentowane są w formie tabelki ukazującej szczegółowe dane oraz na graficznym wykresie. Przykładowy rezultat kalkulacji jest widoczny poniżej.
Potrzebujesz nowej strony internetowej?

Zapoznaj się z naszą ofertą dostępną tutaj: strony internetowe tomaszów lubelski
Sprawdź również nasze pozostałe realizacje tutaj: www.kosiorski.pl

Podobne publikacje
3

Bal Andrzejkowy 2023 w AVOCADO

Wyzwolenia 1D, Tomaszów Lubelski
Andrzejki są specjalną okazją do zorganizowania ostatniej hucznej zabawy przed adwentem. Wyjątkową imprezę organizuje Restauracja Avocado, na którą już dziś...