O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Strony internetowe

Codziennie tysiące ludzi z Twojej okolicy szuka produktów i usług w Internecie. Są wśród nich na pewno Twoi Klienci. Jeżeli nie posiadasz strony www lub jest ona stara i nieczytelna, to niestety pójdą do konkurencji. Wyjdź im naprzeciw!

  • Zaprojektujemy Twoją stronę internetową w taki sposób, aby Klienci mogli ją szybko znaleźć w wyszukiwarce Google, tym samym zapewniając Twojej firmie konkretne korzyści biznesowe.
  • Nasze projekty są w pełni responsywne co zapewnia ich doskonałe wyświetlanie na każdym urządzeniu - laptopie, tablecie czy smarftonie.
  • Oferujemy kompleksową realizację - oprócz samej strony www wykonujemy zawsze szereg czynności dodatkowych, poprawiających widoczność witryny w sieci.

 Inwestycja w stronę www - czyli ile to kosztuje?

Każdy projekt jest inny, więc trudno z góry określić jego cenę. Na koszt wpływa wiele czynników, są to między innymi: użyte technologie, posiadane zasoby (serwer, domena), planowany zakres prac, dedykowane funkcje, poziom detali, interakcje z użytkownikiem, integracje z innymi systemami (np. płatności), instalacje dodatków Google, widgety, itd.

Szacunkowy koszt wykonania standardowej firmowej strony - mieści się w przedziale od 1500 do 3500 zł netto.

Jeżeli chcesz otrzymać indywidualną wycenę oraz poznać czas realizacji, skontaktuj się z nami.

Wykonane realizacje znajdziesz na:

www.kosiorski.pl

Podobne publikacje

Wizytówka firmowa

Na portalu Tomaszowiak każdy przedsiębiorca z powiatu tomaszowskiego ma możliwość bezpłatnego zamieszczenia reklamy swojej firmy w BAZIE FIRM.Główne korzyści...

Reklama Banerowa

Skorzystaj z popularności i oglądalności portalu Tomaszowiak i zareklamuj na nim swoją firmę.Portal tomaszowiak.net każdego miesiąca odwiedzają tysiące...

Artykuł sponsorowany

Wpis sponsorowany stanowi nieinwazyjną formę reklamy, a jego odpowiednia prezentacja może w bardzo przyjazny sposób przedstawiać Klientowi ofertę Twojej firmy. ...