O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Artykuł sponsorowany

Wpis sponsorowany stanowi nieinwazyjną formę reklamy, a jego odpowiednia prezentacja może w bardzo przyjazny sposób przedstawiać Klientowi ofertę Twojej firmy. Nie ma daty ważności artykułów, nie są nigdy usuwane i zostają na zawsze w naszej bazie danych. Przynosi to niewątpliwie ogromne korzyści, ponieważ po zapisaniu (indeksacji) wpisu w wyszukiwarce Google, artykuł może zostać odnaleziony nawet wiele lat po jego publikacji! Raz dodany wartościowy wpis będzie pracował dla Ciebie już zawsze i przyprowadzał Klientów do Twojej firmy bez terminu ważności. 

Portal Tomaszowiak od lat odnotowuje wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania Google.  Pomaga to uzyskać dobrą popularność Twojego wpisu. Jest wiele przykładów, które potwierdzają, że dla zapytań z frazą "Tomaszów Lubelski" artykuły z Tomaszowiaka zostawiają konkurencje w tyle. 

  • Wpisy nie są usuwane z bazy - będą pracować dla Ciebie na zawsze
  • Wysokie pozycje w wyszukiwarce Google
  • Przyjazna forma prezentacji oferty Twojej firmy


Artykuł oprócz samego tekstu i danych kontaktowych Twojej firmy może zawierać także galerię zdjęć, materiał wideo, mapę Google oraz inne załączniki do pobrania. 


Rodzaj usługi Cena netto
Publikacja artykułu  150 zł
Udostępnienie artykułu na Facebook 50 zł
Napisanie artykuły przez redakcję 150 zł

Organizowanie i przeprowadzanie konkursów 

W imieniu firm/instytucji/innych podmiotów przeprowadzamy konkursy mające na celu wypromowanie danego wydarzenia, eventu czy akcji. Jest to świetna forma dotarcia do bardzo dużego grona odbiorców.

Zapraszamy do współpracy!
kontakt@tomaszowiak.net
Podobne publikacje

Wizytówka firmowa

Na portalu Tomaszowiak każdy przedsiębiorca z powiatu tomaszowskiego ma możliwość bezpłatnego zamieszczenia reklamy swojej firmy w BAZIE FIRM.Główne korzyści...

Reklama Banerowa

Skorzystaj z popularności i oglądalności portalu Tomaszowiak i zareklamuj na nim swoją firmę.Portal tomaszowiak.net każdego miesiąca odwiedzają tysiące...