O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.
Dieta Dworek DąbrowaDieta Dworek Dąbrowa

O nas

O nas
Portal Tomaszowiak oficjalnie istnieje na rynku od 2014 roku, chociaż jego pierwsze wersje beta powstały jeszcze w 2010 roku. Serwis skupia się na publikowaniu wartościowych wiadomości oraz ciekawych artykułów dotyczących miasta i regionu. Portal zawiera również sekcję z ogłoszeniami, w której mieszkańcy mogą bezpłatnie zamieszczać własne wpisy dotyczące pracy, nieruchomości czy sprzedaży różnych przedmiotów. Ponadto Tomaszowiak specjalizuje się w promocji lokalnych firm w internecie. Służy do tego specjalny dział Firmy. Dbamy o to, aby publikowane treści były rzetelne i aktualne oraz aby portal był użyteczny dla użytkowników. 

Portal cieszy się dobrą reputacją wśród lokalnej społeczności i jest ważnym źródłem informacji dla mieszkańców miasta i regionu.

Mała agencja, DUŻE MOŻLIWOŚCI

Tomaszowiak, to także firma, która wykonuje zlecenia w obszarze digital marketingu i specjalizuję się w tworzeniu stron internetowych. Mamy na koncie dziesiątki wykonanych projektów i wieloletnie doświadczenie w branży. Cenimy sobie bliską i stałą współpracę. Każdego Klienta traktujemy jak partnera, ponieważ jego sukces wizerunkowo - biznesowy jest również naszym sukcesem.

Jest kilka rzeczy, jakie moglibyśmy dla Ciebie zrobić:

Zapraszam do współpracy!
Konrad Kosiorski, Tomaszowiak.

Skontaktuj się

Moduł panel
Kosiorski.pl - strony internetowe
Podobne publikacje