O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.
Sklep Roztocze LoveSklep Roztocze Love

Działka 48ar, Jeziernia

  • Konrad Stawiarz
    14.03.2023 14:30
Działka 48ar, Jeziernia, Konrad Stawiarz
W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu działkę położoną w miejscowości Jeziernia, w gminie Tomaszów Lubelski.

Parametry nieruchomości:
Powierzchnia działki: 48ar

Dojazd do działki realizowany za pomocą drogi asfaltowej wojewódzkiej. Działka płaska, o kształcie regularnym, prostokątnym porośnięta trawą oraz drzewami. Na działce znajdują się nasadzenia lasu, istnieje możliwość wyłączenia 5 arów działki z produkcji rolnej pod budowę domu.  Na terenie działki znajduje się budynek gospodarczy. 

Media
Prąd i gaz. Brak wody i kanalizacji.

Lokalizacja:
Działka położona w odległości 5km od centrum Tomaszowa Lubelskiego. Nieruchomość położona w sąsiedztwie domów jednorodzinnych oraz gruntów niezabudowanych.

Cena: 170 000 zł 

Naszym klientom zapewniamy również bezpłatną i profesjonalną opiekę Eksperta Finansowego, który będzie wsparciem we wszystkich formalnościach związanych z finansowaniem nieruchomości, począwszy od porównania i wyboru najlepszych warunków kredytowania poprzez kompletowanie dokumentacji bankowej, aż do podpisania umowy kredytowej.

Zapraszam do kontaktu:
Konrad Stawiarz
Ekspert ds. nieruchomości
Tel: 515 018 559
konrad.stawiarz@expander.pl
Expander, al. Tadeusza Rejtana 23 ( budynek Capital Park)
Opinie
Moduł panel
Kosiorski.pl - strony internetowe
Podobne publikacje
1

Praca Żabka

Praca dla ludzi z aspiracjami. Zostań ajentem żabki i zarabiaj minimum kilkanaście tysięcy złotych miesięcznie. Gwarantowana pomoc na każdym etapie...