O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.
Dieta Dworek DąbrowaDieta Dworek Dąbrowa

Działka rolna - Rabinówka

  • Konrad Stawiarz
    20.02.2023 11:26
Działka rolna - Rabinówka, Konrad Stawiarz
W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu działkę rolną położoną w Rabinówce, w gminie Tomaszów Lubelski.

Parametry nieruchomości: 
Powierzchnia działki: 92ary
Użytek: RIVa
Przeznaczenie działki: działka rolna
Numer działki: 1015/1

Dojazd do działki realizowany za pomocą gminnej drogi gruntowej. Działka płaska, o kształcie nieregularnym porośnięta trawą. 
Szerokość działki: w najwęższym miejscu wynosi 22m natomiast w najszerszym 46m. Długość działki to 309m. Przez teren działki przebiega linia energetyczna.

Lokalizacja:
Działka położona w odległości 3km od centrum Tomaszowa Lubelskiego. W sąsiedztwie znajdują się pola uprawne oraz łąki.

Cena: 210 000 zł do negocjacji

Naszym klientom zapewniamy również bezpłatną i profesjonalną opiekę Eksperta Finansowego, który będzie wsparciem we wszystkich formalnościach związanych z finansowaniem nieruchomości, począwszy od porównania i wyboru najlepszych warunków kredytowania poprzez kompletowanie dokumentacji bankowej, aż do podpisania umowy kredytowej.

Zapraszam do kontaktu:
Konrad Stawiarz
Ekspert ds. nieruchomości
Tel: 515 018 559
konrad.stawiarz@expander.pl
Expander, al. Tadeusza Rejtana 23 ( budynek Capital Park)
Opinie
Kosiorski.pl - strony internetowe
Moduł panel
Podobne publikacje
1

Praca Żabka

Praca dla ludzi z aspiracjami. Zostań ajentem żabki i zarabiaj minimum kilkanaście tysięcy złotych miesięcznie. Gwarantowana pomoc na każdym etapie...
1

Działka 48ar, Jeziernia

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu działkę położoną w miejscowości Jeziernia, w gminie Tomaszów Lubelski.Parametry nieruchomości:Powierzchnia działki: ...
170000 zł