O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.
  • Ogłoszenia
  • Producent imitacji drewna, belek rustykalnych na wymiar
Sklep Roztocze LoveSklep Roztocze Love

Producent imitacji drewna, belek rustykalnych na wymiar

  • Plastmaker
    13.02.2023 05:19
Producent imitacji drewna, belek rustykalnych na wymiar, Plastmaker
Jeżeli szukasz szczególnie realistycznych imitacji drewna, trafiłeś idealnie. 
Od lat zajmujemy się wykonywaniem na wymiar rustykalnych belek, desek dekoracyjnych, maskownic rur i innych instalacji, ceowników, kątowników a także elastycznych desek elewacyjnych. 
Nasze materiały charakteryzuje nade wszystko wysoka jakość towarów czy też szczegółowość trójwymiarowych wzorów, które do złudzenia przypominają normalne drewno. 
Szeroka paleta kolorystyk ułatwia wybór materiałów ozdobnych do wystroju wnętrz. 
Wszystkie imitacje drewna wykonujemy na wymiar, co obniża ich cenę, ponieważ nie płacisz za niezagospodarowany odpad. 
Nasze belki rustykalne i dekoracyjne deski zrobione są ze styropianowych podkładów, co zapewnia im niską wagę. Przez to instalacja jest błyskawiczny i nietrudny. A z drugiej strony nie musisz już malować tych instalacji, ani niczym ich zapuszczać, bo od razu prezentują się w ten sposób, jak stare, sezonowane naturalne drewno. 
Obejrzyj więcej na www.plastmaker.pl
Opinie
Kosiorski.pl - strony internetowe
Moduł panel
Podobne publikacje
1

Praca Żabka

Praca dla ludzi z aspiracjami. Zostań ajentem żabki i zarabiaj minimum kilkanaście tysięcy złotych miesięcznie. Gwarantowana pomoc na każdym etapie...
1

Działka 48ar, Jeziernia

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu działkę położoną w miejscowości Jeziernia, w gminie Tomaszów Lubelski.Parametry nieruchomości:Powierzchnia działki: ...
170000 zł