O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

EM AUDIO

Detaliczna Hurtownia Elektroniczna. Hurtownia Elektryczna. Warsztat elektroniki samochodowej, car audio

Firma EM-AUDIO istnieje na lokalnym rynku od 2008r i kojarzona jest głównie z działalności w zakresie elektroniki samochodowej. W styczniu 2015r rozszerzyliśmy swoją lokalizację o dodatkowy punkt usługowo-handlowy znajdujący się przy ul. Lwowskiej 85 - Elektroniczna Hurtownia Detaliczna, a wraz z nią zwiększył się znacznie przekrój oferowanych przez Nas towarów w postaci szeroko rozumianej elektoniki użytkowej, jednocześnie będący następnym krokiem rozwoju w branży car audio. Następnym etapem był rok 2018 w którym powstała Nasza kompleksowo zaopatrzona Hurtownia Elektryczna.

Teraz każdy powinien znaleźć u Nas coś dla siebie!

W tym miejscu prowadzimy również warsztat związany z szeroko rozumianą elektroniką samochodową co umożliwia Nam kompleksową obsługę klienta. Każdy zakupiony u Nas element wyposażenia można również zamontować na miejscu, często na preferencyjnych warunkach a w przypadku produktów szybkiego montażu czasami całkowicie bezpłatnie!

Galeria zdjęć
Podobne publikacje
10

Bat-Gaz

Józefowska 53, Tomaszów Lubelski
Wycinanie laserowe blach, kotły centralnego ogrzewania 5 klasy, kompleksowa obróbka metali, malowanie proszkowe, spawanie konstrukcji, gięcie blachW swojej ofercie posiadamy...