O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

TAXI NOVA

Największa i najtańsza korporacja Taxi w mieście. Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Jesteśmy dostępni dla Państwa 24h.

Naszym celem jest świadczenie najwyższego standardu obsługi Klienta przy zachowaniu przystępnych cen. Dzięki temu Taxi Nova notuje co raz większe zaufanie wśród mieszkańców Tomaszowa Lubelskiego i okolic. Nasi kierowcy są do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

Naszych pasażerów wozimy tylko samochodami czystymi i zadbanymi. Mając na uwadze bezpieczeństwo i komfort naszych Klientów, wszystkie pojazdy są  wyposażone między innymi w ABS, poduszki powietrzne i klimatyzację.

 

Pozdrawiamy. Zespół Taxi Nova

Galeria zdjęć
Moduł panel
Kosiorski.pl - strony internetowe
Podobne publikacje
2

Beauty Mobile

ul. Piotra Ściegiennego 1A, Tomaszów Lubelski
Usługi medycyny i kosmetologii estetycznej, mobilny masażBeauty Mobile powstało z myślą o Tobie.Oferujemy profesjonalne usługi na najwyższym poziomie z...
2

CARLLO MUSIC DJ Konferansjer

Obsługa muzyczna imprez okolicznościowych: wesela, studniówki, półmetki, bale andrzejkowe, karnawałowe, imprezy firmowe, integracyjne, urodzinowe, bankiety, jubileuszeNazywam się Karol. Jestem DJ...