Ogłoszenia

Ogłoszenia

Bezpłatne ogłoszenia powiat tomaszowski na portalu tomaszowiak.net.
Oferty z miasta Tomaszów Lubelski i jego okolic. Dodaj własne darmowe ogłoszenie i dotrzyj do tysięcy czytelników tomaszowiak.net.

GSM, GPS, CB

Dodane przez Gość
, dnia 04.11.2015, nr ogłoszenia 481, wyświetlenia 1,174

YANOSIK DVR nawigacja GPS rejestrator antyradar

Cena 499 zł

Dane kontaktowe
  • Firma EM-AUDIO
    Powiedz, że dzwonisz z ogłoszenia na tomaszowiak.net
Reklama Ten baner wyświetlono 10 050 589 razy.
Bank Spółdzielczy Top
Yanosik DVR – rewolucja na drodze!
Yanosik DVR to Asystent Kierowcy nowej generacji, wyposażony w technologię Digital Video Recorder. Urządzenie zostało stworzone z myślą o kierowcach, którzy chcą być pewni sytuacji na drodze.

Jedno urządzenie, wiele możliwości
Urządzenie pozwala na dostęp do wielu funkcji za pomocą 6", dotykowego ekranu o rozdzielczości 960x540 pikseli. Korzystając z Yanosika DVR w zasięgu jednego dotknięcia zyskujesz dostęp do nawigacji on-line aktualizowanej w czasie rzeczywistym, asystenta drogowego informującego o zdarzeniach na drodze oraz wideorejestratora nagrywającego wszystko przed Twoim samochodem.

Wideorejestrator
Dzięki wbudowanej kamerze 5 Mpix o szerokim kącie widzenia, nagrany obraz trasy będzie posiadał dużą szczegółowość zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy. Dobra jakość zarejestrowanego materiału video może okazać się pomocna w kontrowersyjnych sytuacjach na drodze. Co istotne, urządzenie wyposażone jest w system ACR (Auto Crash Recorder), który włącza automatyczny zapis nagrania w razie nagłego hamowania lub zderzenia. 8 GB wbudowanej pamięci pozwala na zapis prawie 4 godzin nagrania.

Nawigacja online
Urządzenie zostało wyposażone w nawigację online, która dzięki technologii Smart Traffic oraz wbudowanemu modułowi GPS pozwala na szybkie oraz skuteczne omijanie korków. Yanosik DVR podczas nawigowania do celu Twojej podróży uwzględnia aktualne dane na temat natężenia ruchu drogowego. Nawigacja w sposób dynamiczny dostosowuje przebieg trasy, wyznaczając najszybszy i najkrótszy dojazd dla Ciebie.

Siła społeczności
Yanosik DVR informuje o aktualnych zdarzeniach na drodze takich jak: fotoradary, kontrole prędkości, wypadki, roboty drogowe czy tajne patrole policji. Kierowca otrzymuje wszystkie komunikaty w postaci graficznej oraz głosowej. Urządzenie działa w oparciu o najpopularniejszy system informacji drogowych w Polsce, z którego korzysta już 1,2 mln użytkowników miesięcznie!


Standardowa cena transmisji danych na pół roku to koszt w wysokości 99zł. Wyjątkami od reguły są promocje które należy śledzić na stronie www.yanosik.pl


Firma EM-AUDIO jest autoryzowanym partnerem produktów YANOSIK oraz FLOTIS GO w regionie!

http://yanosik.pl/partnerzy-handlowiNa życzenie klienta wystawiamy FV!
Komentarze
Liczba komentarzy 0
    Brak komentarzy

Dodaj komentarz