Strony internetowe

Strona internetowa to punkt odniesienia oraz bardzo ważne kryterium wyboru oferty przez Klientów w każdej branży. Dlatego projektując witrynę WWW uwzględnimy wszelkie indywidualne sugestie i preferencje Twojej grupy docelowej, uzupełniając je o nasze kreatywne propozycje.

Zaprojektujemy Twoją stronę internetową w sposób, aby zapewniała firmie konkretne korzyści biznesowe, a potencjalnym Klientom przejrzystą ofertę, a także łatwą i intuicyjną nawigację gwarantującą przyjemne poruszanie się po stronie.

Więcej informacji znajdziesz na stronie www.tomaszowiak.tvIstotne elementy, które zapewniamy naszym klientom przy realizacji stron www.


System zarządzania treścią

Prosty w obsłudze panel administracyjny, do którego otrzymasz dostęp umożliwi Tobie szybką kontrolę nad treścią Twojej strony bez znajomości programowania.

Responsywna budowa

Dzięki sprytnym rozwiązaniom sprawimy, że Twoja strona będzie wyświetlała się znakomicie na wszystkich urządzeniach mobilnych o różnych wielkościach ekranu.

Hosting, poczta oraz domena

Czyli adres www Twojej strony a z nim konto pocztowe w tej domenie, oraz miejsce na wirtualnym dysku, gdzie będą przechowywane wszystkie pliki witryny internetowej. Zapewniamy również pomoc w doborze i zakupie domeny.


Dodaj komentarz