Reklama Ten baner wyświetlono 569 379 razy.
UPZ Zamość
Firmy
Więcej

MiniLab - warsztaty laboratoryjne dla dzieci

3 wrzesień 2019 10:42
1
MiniLab - warsztaty laboratoryjne dla dzieci

Czym jest MiniLab?

MiniLAB to taki „mały Kopernik”. Nasza Pracownia jest miejscem stworzonym z myślą o dzieciach i ich potrzebach, to prawdziwe mini-laboratorium dla dzieci! Na warsztatach pokazujemy jak interesująca i pasjonująca może być nauka. Zupełnie inaczej niż na lekcjach w szkole, gdzie dominującym środkiem przekazu są podręczniki. U nas to prawdziwa przygoda z eksperymentami, to własnoręcznie wykonane doświadczenia, których się nie zapomina. MiniLAB powstało by uczyć przez zabawę oraz by w miły i ciekawy sposób spędzać czas.

Kim jesteśmy?

Nasza kadra to nauczyciele i osoby związane z kierunkami laboratoryjnymi, pasjonaci, którzy chcą zarazić dzieci miłością do nauk przyrodniczych oraz pokazać jak pożyteczna może być zdobyta wiedza.

Dlaczego my?

Interesująca naukaNasze zajęcia wzbudzają w dzieciach pasję do nauki, w szczególności do przedmiotów ścisłych - postrzeganych jako trudne.

Świetna zabawaTwoje dziecko nie będzie się nudzić, sprawimy że będzie chciało do nas wracać.

Lepsze wyniki w szkoleProgram zajęć świetnie uzupełnia i poszerza wiedzę zdobytą w szkole.

Praktyczna wiedzaTwoje dziecko będzie umiało wykorzystać wiedzę w praktyce, zrozumie zjawiska zachodzące w otaczającym je świecie.

Realizacja marzeńWarsztaty MiniLAB pozwolą podjąć Twojemu dziecku bardziej pewną decyzję dotyczącą dalszej drogi kształcenia w przyszłości.

 

Nasza oferta:

Kontakt
Galeria zdjęć
Lokalizacjaul. Wyspiańskiego 4, Tomaszów Lubelski
Tagi
Komentarze
 • Guest
  mychu witam jestem zainteresowany wynajeciem miesszkania, mozna prosic o kontkat? czy w koszt 800 zl wlicza sie prad i gaz?
  Guest

  Więcej z tej kategorii
  Reklama Ten baner wyświetlono 801 752 razy.
  Kosiorski.pl - strony internetowe