O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.
Zaloguj się
Firmy
Więcej

TwójRobot.PL

5 wrzesień 2019 21:25
TwójRobot.PL

TwójRobot.PL w Tomaszowie Lubelskim organizuje:

1 Kursy roczne:

  • Grupy Lego Boost dla dzieci 4 - 7 letnich
  • Lego Mindestorms EV 3 dla dzieci i młodzieży w wieku 8+

2. Półkolonie letnie i zimowe

3. Urodziny z robotami

Nasi najlepsi kursanci co roku mają możliwość wzięcia udziału w Ogólnopolskich Zawodach Robotów na Politechnice Warszawskiej oraz uczestnictwa w kole naukowym ROBO FREESTYLE.

Już po dwóch latach działności możemy pochwalić się wieloma sukcesami na ogólnopolskich zawodach robotów:

  • 2017 r. - W konkurecji FREESTYLE na Politechnice Warszawskiej Michał Korkosz, Jakub Gałan oraz Maciej Raczkiewicz zajeli pierwsze miejsce.
  • W konkurecji SUMO na Politechniece Warszawskiej finalistami byli Maciej Stępora i Jakub Dzirba ostatetcznie zajeli 7 miejsce.
  • 2018 r. - W konkurecji Freestyle na Politechnice Warszawskiej Michał Korkosz i Maciej Raczkiewicz zajeli drugie miejsce,
  • W Konkurencji Sumo na 65 zespołów do dwunasto zespołowego finału awansowali Iza Mazik i Karol Salik zajeli 2 miejsce, Hubert Ważny i Mateusz Ciećkiewicz zajeli 4 miejsce, Bartosz Kudyba i Błażęj Chudy zajeli 7 miejsce oraz Janek Krupa i Miłosz Kiełbasa 11 miejsce.

Zapraszamy na nasze kursy. Zaprogramujemy TWOJE dziecko na SUKCES!!!

Kontakt
Galeria zdjęć
LokalizacjaKościuszki 24, Tomaszów Lubelski
Tagi
Więcej z tej kategorii
1
TOMASZÓW LUBELSKI
Szukaj na Tomaszowiaku
Reklama Ten baner wyświetlono 2 142 533 razy.
Dodaj ogłoszenie