Reklama Ten baner wyświetlono 48 682 razy.
tomaszowiaktomaszowiak
Gorący temat | 2417 wyświetlenia
AktualnościMiasto Tomaszów Lubelski
18 grudzień 2015 17:20

Miejska atrakcja. Lodowisko - jak oceniają je mieszkańcy Tomaszowa i okolic?

W dniu otwarcia było oblegane. Jak jest dziś?

Lodowisko - jak oceniają je mieszkańcy Tomaszowa i okolic?, fot. tomas

fot. tomas

Reklama Ten baner wyświetlono 10 155 735 razy.
Bank Spółdzielczy Top

Niespełna 2 tygodnie po otwarciu lodowiska sprawdzamy jak oceniają je mieszkańcy Tomaszowa Lubelskiego i czy obiekt nadal cieszy się zainteresowaniem. W zasadniczej większości lodowisko jest odbierane bardzo pozytywnie, chociaż jak wiadomo zawsze się znajdzie ktoś, kto będzie narzekał.

 

Lodowisko zostało oficjalnie otwarte 6 grudnia w południe. Był to swoisty prezent na Mikołajki z wieloma atrakcjami, konkursami i zabawami dla dzieci. Był święty Mikołaj oraz maskotki z bajki. Przez całe popołudnie aż do późnych godzin wieczornych nowa atrakcja była oblegana przez mieszkańców, zarówno tych małych jak i dużych. Każdy chciał spróbować swoich sił na nowym obiekcie, dlatego też kolejki były naprawdę długie. 

 

Co ważne - lodowisko nieustannie cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Nawet padający ostatnio deszcz nie przeszkadzał młodzieży, która czerpała frajdę z jazdy na łyżwach. Dzieci w aktywny sposób wykorzystują wolny czas i doskonalą swoje umiejętności. 

 

lodowisko-tdk-tomaszowiak.jpg 

 

Sprawdziliśmy, jak oceniają lodowisko mieszkańcy.

 

Oto opinia jednego z mieszkańców miasta:

 

"Muszę przyznać że jest super i bardzo dobra lokalizacja. No Tomaszów bardzo idzie do przodu. Suuuuupeeeeeerrrrrr!

 

No i widziałem na kamerze. Fajna sprawa."

 

 

Kasia, uczennica tomaszowskiego gimnazjum bardzo się cieszy z nowo powstałego sezonowego lodowiska. 

 

"W końcu jest jakaś atrakcja, która daje ogromną frajdę. Możemy wspólnie z przyjaciółmi powygłupiać się na świeżym powietrzu. Po prostu w aktywny i miły sposób spędzić czas. 

 

Oczywiście znaleźli się także niezadowoleni mieszkańcy, którzy znaleźli argumenty przeciw.

 

Lodowisko za darmo? Ja myślę, że z naszych podatków. Ciekawe kiedy podwyżki?

 

Na szczęście tych "narzekających" jest bardzo mało. Nas bardzo cieszy fakt, iż dzieci, młodzież i osoby dorosłe mogą w naszym mieście aktywnie i przyjemnie spędzać czas. W dodatku za darmo! 

 

Jakie zalety jazdy na łyżwach? 

 

Jazda na łyżwach to jeden ze sportów zimowych, który świetnie wpływa na sylwetkę. Aby pojeździć na łyżwach nie trzeba od razu planować długiego urlopu czy kupować kosztownego sprzętu. Łyżwy to niedroga aktywność fizyczna, a gwarantuje nie tylko świetną zabawę, ale i smukłą figurę.

 

Podstawowe korzyści płynące z jazdy na łyżwach to zgrabna sylwetka, efektywne spalanie kalorii, dobra kondycja i zdrowy wygląd. Ponadto jazda na łyżwach uczy koordynacji ruchowej, gracji i doskonale dotlenia organizm. Podczas godzinnej zabawy na łyżwach możesz stracić od 300 do 800 kalorii, a przy w miarę systematycznym odwiedzaniu lodowiska – raz lub dwa razy w tygodniu – możesz szybko schudnąć i ładnie wyrzeźbić sylwetkę.

  • R
    Redakcja
  • data dodania 18 grudzień 2015 17:20

Komentarze (1 )

  • LTM
    19 grudzień 2015 09:27
    Nie do końca za darmo, 3 zł Smile
Dodaj komentarz