Reklama Ten baner wyświetlono 104 620 razy.
tomaszowiaktomaszowiak
Gorący temat | 1068 wyświetlenia
AktualnościMiasto Tomaszów Lubelski
21 grudzień 2015 12:41

Sprawy Miasta. XVI sesja VII kadencji Rady Miasta

Harcerze z tomaszowskiego hufca "Per Aspera ad Astra" przekazali Betlejemskie Światło Pokoju

XVI sesja VII kadencji Rady Miasta, fot. UM To

fot. UM To

Reklama Ten baner wyświetlono 10 249 132 razy.
Bank Spółdzielczy Top

W dniu 18 grudnia 2015 roku w sali konferencyjnej Urzędu Miasta odbyła się XVI sesja VII kadencji Rady Miasta Tomaszów Lubelski.

 

Sesję zainaugurowała wizyta harcerzy z tomaszowskiego hufca „Per Aspera ad Astra”, którzy na ręce Burmistrza Miasta Wojciecha Żukowskiego i Przewodniczącego Rady Miasta Mirosława Fusa przekazali Betlejemskie Światło Pokoju. Harcerze z tomaszowskiego hufca złożyli zebranym życzenia świąteczne i wspólnie odśpiewali kolędy.

 

Betlejemskie Światło Pokoju będzie dostępne dla mieszkańców Tomaszowa Lubelskiego w holu Urzędu Miasta Tomaszów Lubelski w godzinach pracy urzędu.

 

Burmistrz Miasta otrzymał z rąk Przewodniczącego Rady Miasta podziękowanie od Stowarzyszenia Olimpiady Specjalne–Polska Sekcja w Tomaszowie Lubelskim za wieloletnie wsparcie stowarzyszenia.

 

W pierwszej części sesji Radni zapoznali się ze sprawozdaniem z działalności Burmistrza Miasta za okres pomiędzy sesjami. Burmistrz poinformował, m.in. o: zakończeniu prac przy przebudowie ulicy Ligowskiego, zakończeniu prac przy realizacji Budżetu Obywatelskiego, otwarciu lodowiska w Parku Miejskim.

 

W kolejnej części Radni uchwalili uchwały w sprawie: uchwalenia budżetu miasta na 2016 rok, wieloletniej prognozy finansowej miasta Tomaszów Lubelski na lata 2016-2022, wprowadzenia zmian do budżetu miasta na 2015 rok, zmiany wieloletniej prognozy finansowej.

 

Uchwały podjęte przez Radę Miasta Tomaszów Lubelski dostępne będą na stronie http://umtomaszowlubelski.bip.lubelskie.pl/index.php?id=292

 

źr. UM Tomaszów Lub.


  • R
    Redakcja
  • data dodania 21 grudzień 2015 12:41

Komentarze (0 )

  • Brak komentarzy. Może chcesz dodać swój?
Dodaj komentarz