Sprawy miasta. XVII Sesja VII kadencji Rady Miasta

Sprawdź jakie uchwały zostały podjęte

XVII Sesja VII kadencji Rady Miasta, fot. UM To

fot. UM To

W dniu 29 grudnia 2015 roku w sali konferencyjnej Urzędu Miasta odbyła się XVII sesja VII kadencji Rady Miasta Tomaszów Lubelski. W pierwszej części sesji Radni zapoznali się ze sprawozdaniem z działalności Burmistrza Miasta za okres pomiędzy sesjami.

 

Radny wytypowali Radnych Jacka Pawłuckiego i Ryszarda Szczepaniuka do składu zespołu weryfikacyjnego w zakresie projektów zgłoszonych w ramach „Budżetu Obywatelskiego”.

 

W kolejnej części Radni uchwalili uchwały w sprawie: wprowadzenia zmian do budżetu miasta na 2015 rok, zmiany wieloletniej prognozy finansowej, przekazania do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Lublinie skargi Prokuratora Rejonowego w Tomaszowie Lubelskim na uchwałę nr VIII/39/2011 Rady Miasta Tomaszów Lubelski z dnia 25 marca 2011 roku w sprawie szczegółowych zasad, trybu przyznawania i pozbawiania oraz rodzajów i wysokości stypendiów sportowych przyznawanych zawodnikom za wysokie wyniki sportowe, ustalenia zasad i kryteriów rekrutacji do publicznych szkół podstawowych i gimnazjów, dla których organem prowadzącym jest Miasto Tomaszów Lubelski, wyrażenia zgody na zbycie nieruchomości - działki nr 7/7 ark. 1o pow. 1,9239 ha położonej przy ul. Sikorskiego w Tomaszowie Lubelskim, zwolnienia z obowiązku zbycia nieruchomości w drodze przetargu – działek nr 16/2 ark. 3, nr 1 ark. 10, nr 2 ark. 10 o łącznej powierzchni 3,1924 ha położonych w Tomaszowie Lubelskim, przystąpienia do sporządzenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego terenów przemysłowo – składowych i usługowych przy ul. Zamojskiej i Łaszczowieckiej w Tomaszowie Lubelskim, przystąpienia do sporządzenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego i rewaloryzacji „Śródmieścia” Tomaszowa Lubelskiego.

 

Po sesji Radni Rady Miasta, władze samorządowe, duchowieństwo oraz zaproszeni goście uczestniczyli w spotkaniu opłatkowym, w trakcie, którego mieli możliwość wspólnej modlitwy, kolędowania, dzielenia się opłatkiem, złożenia życzeń świąteczno-noworocznych.

 

Uchwały podjęte przez Radę Miasta Tomaszów Lubelski dostępne będą na stronie http://umtomaszowlubelski.bip.lubelskie.pl/index.php?id=292

 

źr. UM Tomaszów Lub.


 • Autor Redakcja
 • Dodane 3 years wcześniej
Komentarze
Liczba komentarzy 0
  Brak komentarzy
Dodaj komentarz

Może Cię zainteresować

Geniusze Zabawy – kolejne warsztaty dla dzieci w Galerii Twierdza Zamość

Zamość. Geniusze Zabawy – kolejne warsztaty dla dzieci w Galerii Twierdza Zamość

AktualnościWydarzenia
 • Wydarzenie 11.05, 13:00
III wyprzedaż garażowa - sprzedawaj, kupuj, wymieniaj!

Tomaszów Lubelski. III wyprzedaż garażowa - sprzedawaj, kupuj, wymieniaj!

Miasto Tomaszów LubelskiOkazje i promocjeWydarzenia
 • Wydarzenie 19.05, 12:00
Film
VIII Jarmark Susiecki - gwiazdą wieczoru będzie zespół "DEJW"

Susiec. VIII Jarmark Susiecki - gwiazdą wieczoru będzie zespół "DEJW"

WydarzeniaImprezyGmina SusiecKultura i rozrywka
 • Wydarzenie 28.04, 15:00
Dzień Wiedzy na temat Autyzmu

Tomaszów Lubelski. Dzień Wiedzy na temat Autyzmu

Miasto Tomaszów LubelskiWydarzenia
 • 02.04.2019
 • Redakcja
 • 1
Zaproszenie do udziału w IV spotkaniu z cyklu Geniusze Zabawy w Klubie Janki

Galeria Twierdza Zamość. Zaproszenie do udziału w IV spotkaniu z cyklu Geniusze Zabawy w Klubie Janki

RegionWydarzeniaKultura i rozrywka
 • Wydarzenie 06.04, 13:00

Najważniejsze komentarze
W tym tygodniu

Zamknij