Reklama Ten baner wyświetlono 237 057 razy.
Szkoła Jeziernia
Gorący temat | 2716 wyświetlenia
Na sygnaleMiasto Tomaszów Lubelski
31 grudzień 2015 12:21

Tomaszów Lubelski. 35-latek okradł zakrystię w kościele Serca Pana Jezusa

Złodziej został zatrzymany w bezpośrednim pościgu

35-latek okradł zakrystię w kościele Serca Pana Jezusa, fot. KPP w

fot. KPP w

Reklama Ten baner wyświetlono 10 248 898 razy.
Bank Spółdzielczy Top

Dzisiaj podczas pościgu tomaszowscy kryminalni zatrzymali 35-latka, który okradł zakrystię w kościele Serca Pana Jezusa w Tomaszowie Lubelskim. Jego łupem padły klucze i krzyżyk. Mężczyzna tłumaczył policjantom, że klucze, krzyżyk i rękawiczki znalazł przy zakrystii, a w kościele był żeby się pomodlić. Mężczyzna był znany naszym funkcjonariuszom, posiada bogatą przeszłość kryminalną.


Dzisiaj koło godziny 7:00 proboszcz z kościoła Serca Pana Jezusa w Tomaszowie Lubelskim zawiadomił dyżurnego komendy Policji, że z zakrystii zostało skradzionych kilka pęków kluczy. Na miejsce natychmiast zostali wysłani policjanci. Operacyjni w szybkim czasie ustalili kto może być sprawcą tej kradzieży. 35-letni mieszkaniec Tomaszowa został zatrzymany przez nich w bezpośrednim pościgu i przewieziony na komendę.

 

Znaleziono przy nim skradzione klucze. Mężczyzna tłumaczył policjantom, że klucze, krzyżyk i rękawiczki znalazł przy zakrystii a w kościele był żeby się pomodlić. Sprawca tej kradzieży był już wielokrotnie karany za podobne przestępstwa. W tym wypadku grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

 

źr. KPP Tomaszów Lub.

  • R
    Redakcja
  • data dodania 31 grudzień 2015 12:21

Komentarze (0 )

  • Brak komentarzy. Może chcesz dodać swój?
Dodaj komentarz