O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.
Dariusz KRECHDariusz KRECH

Gimnazjum Nr 1 najlepszą szkołą w Polsce

Uczniowie Gimnazjum Nr 1 w Tomaszowie Lubelskim odnieśli olbrzymi sukces. W klasyfikacji generalnej VI Olimpijskich Igrzysk i Gimnazjady Młodzieży Szkolnej
okazali się najlepszymi zawodnikami w biegach narciarskich w Polsce. Gimnazjum Nr 2 natomiast zajęło 7 miejsce. Dzięki tym wynikom województwo lubelskie reprezentowane przez naszych tomaszowskich sportowców zajęło 3 miejsce.

W Igrzyskach brała udział również Szkoła Podstawowa nr 3, która została sklasyfikowana na 5 miejscu. W VI Ogólnopolskich Igrzyskach i Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej tomaszowska ekipa wywalczyła aż 16 medali w tym: 6 złotych, 4 srebrne i 6 brązowych.