Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.
  • Aktualności
  • Sprawdzali swoją wiedzę z zakresu techniczno-motoryzacyjnego

Sprawdzali swoją wiedzę z zakresu techniczno-motoryzacyjnego

W piątek 11 marca 2016 r. odbył się w Zespole Szkół Nr 4 Pierwszy Turniej Techniczno-Motoryzacyjny. Na zawody zgłosiło się 28 gimnazjalistów i gimnazjalistek z gimnazjów w Bełżcu, Jarczowie, Krasnobrodzie, Łaszczowie, Łaszczówce, Michalowie, Nabrożu, Podhorcach, Tarnawatce i Nr 1 w Tomaszowie Lubelskim. Po rozwiązaniu zadania testowego komisja wytypowała do drugiego etapu turnieju dziesięciu zawodników. W finałowej rozgrywce uczniowie mieli do wykonania zadania praktyczne.

Po podliczeniu punktów pierwszego i drugiego etapu turnieju wybrana została Techniczna Szkoła Roku 2016 – zdobyła ją drużyna z Łaszczowa i otrzymała puchar z rąk Pani Anny Pankiewicz – Dyrektor Wydziału Oświaty, Kultury i Kultury Fizycznej Starostwa Tomaszowskiego i Pana Janusza Jońca – Dyrektora Zespołu Szkół Nr 4.

Indywidualnie pierwsze miejsce zajął Michał Wolski – uczeń Gimnazjum Nr 1 w Tomaszowie Lubelskim, na drugim miejscu uplasowało się dwóch uczniów; Dominik Wielosz z Gimnazjum w Nabrożu i Patryk Korkosz z Gimnazjum w Łaszczowie.

Finaliści otrzymali cenne nagrody z rąk Pani Dyrektor i Pana Dyrektora. Po wręczeniu nagród Pani Dyrektor podziękowała uczniom i uczennicom gimnazjów i ich opiekunom za przybycie i udział w turnieju, życząc kolejnych sukcesów, a organizatorom za zaangażowanie i przygotowanie zawodów.