Gorący temat | 1266 wyświetlenia
SportGmina TyszowceSukcesy
25 październik 2016 09:34

Zapasy. Zawodnicy MKS "Pogoń" Tyszowce wicemistrzami województwa lubelskiego

Młodzi tyszowianie wywalczyli łącznie 9 medali, w tym trzy złote, dwa srebrne i cztery brązowe

Zawodnicy MKS "Pogoń" Tyszowce wicemistrzami województwa lubelskiego, MKS "

MKS "

Zawodnicy Miejskiego Klubu Sportowego "Pogoń" Tyszowce zostali wicemistrzami województwa lubelskiego dzieci i młodzików w zapasach w stylu klasycznym.

Podopieczni trenera Daniela Chwastka wywalczyli tytuł w miniony weekend podczas zawodów, które odbyły się w Starym Zamościu.

Młodzi tyszowianie wywalczyli łącznie 9 medali, w tym trzy złote, dwa srebrne i cztery brązowe. Na najwyższym stopniu podium stanęli Kewin Materna, Kacper Marcola i Michał Stawarski. Srebro zdobyli Szymon Wlaź i Adrian Rudnik, a brązowe krążki dorzucili Dominik Marcola, Filip Wlaź, Jakub Flak i Arkadiusz Kochman.

Po zawodach trener Daniel Chwastek przyznał, że jest bardzo zadowolony ze startu wszystkich młodych zapaśników, a na szczególną uwagę zasługuje występ Kewina Materny, dla którego jest to pierwszy złoty medal w mistrzostwach województwa.

Obecnie zawodnicy "Pogoni" przygotowują się do zawodów Pucharu Polski w Sumo, który odbędzie się 12 listopada w Tyszowcach.

źr. ias24.eu

Udostępnij ten wpis i podziel się ze znajomymi.

Posted by tomaszowiak.net onPrzejdź do albumu Zawodnicy MKS "Pogoń" Tyszowce wicemistrzami województwa lubelskiego, fot. MKS "


  • R
    Redakcja
  • data dodania 25 październik 2016 09:34

Komentarze (0 )

  • Brak komentarzy. Może chcesz dodać swój?
Dodaj komentarz

Więcej wpisów

Bal Andrzejkowy 2019 w Restauracji Avocado

  • Wydarzenie 30.11, 18:00, za 10 dni