Reklama Ten baner wyświetlono 290 985 razy.
tomaszowiaktomaszowiak
SportGmina TyszowceSukcesy
15 grudzień 2016 17:49

Mikołajkowy Turniej Zapaśniczy. Aż 14 medali przywieźli podopieczni trenera Daniela Chwastka

Zawodnicy Miejskiego Klubu Sportowego "Pogoń" Tyszowce wywalczyli 8 złotych, 3 srebrne i 3 brązowe k

Aż 14 medali przywieźli podopieczni trenera Daniela Chwastka, MKS "

MKS "

Z 14 medalami wrócili z Mikołajkowego Turnieju Zapaśniczego w Chełmie zawodnicy Miejskiego Klubu Sportowego "Pogoń" Tyszowce. Podczas zawodów, które odbyły się w miniony weekend, podopieczni trenera Daniela Chwastka wywalczyli 8 złotych, 3 srebrne i 3 brązowe krążki.

Najlepiej spisali się Mateusz Kułaj, Kewin Materna, Jakub Flak, Krystian Piwko, Kacper Mazurem, Michał Stawarski, Jakub Flak i Jagoda Gniwek, którzy stanęli na najwyższym stopniu podium. Srebrne medale zdobyli Adrian Rudnik, Aleksandra Pitura i Jan Zarębski, natomiast brązowe krążki dorzucili Przemysław Rykaluk, Arkadiusz Kochmana i Wiktoria Mazurek. Na dobrym piątym miejscu zawody ukończył kolejny reprezentant Tyszowiec Filip Wlaź.

W turnieju, rozgrywanym w ramach Mistrzostw Województwa Lubelskiego, wzięło udział ponad 100 zawodniczek i zawodników, a zmaganiom przyglądali się wicemistrz olimpijski z Seulu Andrzej Głąb oraz mistrz świata i Europy Dariusz Jabłoński.

Trener Daniel Chwastek chwali swoich podopiecznych, którzy jego zdaniem podczas chełmskich zmagań potwierdzili przynależność do wojewódzkiej i krajowej czołówki. Jednocześnie zachęca dzieci i młodzież, która dopiero chce rozpocząć przygodę z zapasami na treningi, które odbywają się w salach tyszowieckiego gimnazjum i liceum od poniedziałku do piątku między 17.00 a 19.00. Szczegółowe informacje można uzyskać także telefonicznie pod numerem: 606 375 234.

źr. ias24.eu


  • AdminAdmin
  • data dodania 15 grudzień 2016 17:49

Komentarze (0 )

  • Brak komentarzy. Może chcesz dodać swój?
Dodaj komentarz