Reklama Ten baner wyświetlono 541 178 razy.
UPZ Zamość
Aktualności
Więcej
Warto zobaczyć | 3750 wyświetlenia

Szkoła Tańca MYKA zaprasza dorosłych na kurs tańca

9 styczeń 2017 14:40
0

Skorzystaj z oferty i zostań królem parkietu dzięki zajęciom w Tomaszowskim Domu Kultury

fot. tanie
Szkoła Tańca MYKA zaprasza dorosłych na kurs tańca
fot. tanie

Zamojska Szkoła Tańca MYKA serdecznie zaprasza osoby dorosłe z Tomaszowa Lubelskiego i okolic na kurs tańca użytkowego, który w przyszłości pozwoli na świetną zabawę na parkiecie. Na kursie uczestnicy poznają podstawowy zakres tańców, rozpoczynając naukę od najprostszych kroków. 

Program obejmuje najbardziej praktyczny taniec (disco fox), który dorośli nazywają „imprezowo-weselnym", ale także kilka innych, które z pewnością będą przydatne na wielu różnych imprezach. 

Na początek instruktorzy nauczą uczestników kursu najprostszych kroków w ok. 6-8 tańcach (w disco foxie, salsie, walcu angielskim i wiedeńskim, w tangu, cha-chy, może jiv’ie) tak, aby mogli chociaż trochę poszerzyć zakres swoich tanecznych umiejętności. 

Bardziej wytrwałym uczestnikom zostaną zaproponowane kolejne tańce i figury. Po trzech miesiącach nauki uczestnicy kursu poznają ok. 25 figur, a po sześciu ok. 40 figur tanecznych. 

Na kursie uczestnicy tańczą oddzielnie i w parach. Można zapisać się zatem bez partnera/partnerki, jednak najlepszy efekt zostanie osiągnięty ćwicząc kroki i figury, nie tylko oddzielnie, ale i parami. 

O czasie trwania nauki uczestnicy decydują sami, wnosząc opłaty za kolejny miesiąc zajęć. 

Kurs rozpocznie się po zapisaniu się min. 10 par, o czym organizatorzy kursu poinformują na stronie internetowej www.taniec.myka.pl i wyślą zwrotną informację odpowiednią do zgłoszenia (mail, sms, tel.). 

Zajęcia planowane są we wtorki, około godziny 18.00 w Tomaszowskim Domu Kultury. Cena za miesiąc (4 spotkania po 60 min.) to 80 zł od osoby. 

Zapisać można się poprzez formularz na tej stronie (tutaj, wpisując koniecznie w treści wiadomości Tomaszów Lubelski, telefonicznie (instruktor Katarzyna Gancarz, tel. 785182279, lub mailem (recepcja@myka.pl. Należy jednak pamiętać o zaznaczeniu, że zgłoszenie dotyczy Tomaszowa Lubelskiego. 

Tempo nauki dostosowane jest do możliwości grupy, a naukę instruktorzy rozpoczną od bardzo łatwych, podstawowych kroków, możliwych do nauczenia się przez wszystkich kursantów. Kurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich, bez górnej granicy wiekowej (osoby po 60-tce nie są rzadkością na zajęciach). 

Gorąco zachęcamy do skorzystania z tej wyjątkowej oferty, która została przygotowana na specjalną prośbę mieszkańców Tomaszowa Lubelskigo i okolic. 

Tagi
Komentarze
Guest

Reklama Ten baner wyświetlono 794 701 razy.
Kosiorski.pl - strony internetowe