Reklama Ten baner wyświetlono 291 113 razy.
tomaszowiaktomaszowiak
Gorący temat | 2209 wyświetlenia
Na sygnaleGmina TyszowceGmina Rachanie
21 lipiec 2017 20:49

Gmina Rachanie. W Michalowie doszło do potrącenia 37-letniej rowerzystki

23-latek od razu zatrzymał się i wezwał karetkę, która kobietę zabrała do szpitala

W Michalowie doszło do potrącenia 37-letniej rowerzystki, KPP Tomasz

KPP Tomasz

O dużym szczęściu może mówić 37-letnia kobieta, która wczoraj przed godzina 22:00 jechała rowerem po głównej drodze w Michalowie. Kobieta jechała bez świateł i nie posiadała żadnych elementów odblaskowych. Kierujący oplem zahaczył ją lusterkiem. 23-latek od razu zatrzymał się i wezwał karetkę, która kobietę zabrała do szpitala. 

Wczoraj o godzinie 21:40 dyżurny odebrał telefon z WCPR, gdzie dyspozytor zgłosił, iż w miejscowości Michalów doszło do potrącenia rowerzystki. Na miejsce udali się policjanci z Tyszowiec, po krótkiej rozmowie ze świadkami dowiedzieli się wstępnie jak wyglądało zdarzenie. 

23-letni mieszkaniec gm. Rachanie jechał w stronę Tyszowiec, gdy w ostatniej chwili zobaczył, iż potrącił lusterkiem rowerzystę. Warunki na drodze były bardzo złe, ciemno i padał deszcz. Jak się później okazało była to 37-letnia mieszkanka gm. Rachanie. 

Kobieta jechała bez świateł i nie posiadała żadnych elementów odblaskowych tylko cudem nic jej się nie stało. Ze względu na charakter zdarzenia została przewieziona do szpitala w Tomaszowie Lubelskim. Kobieta jak i kierujący oplem byli trzeźwi.

Policja apeluje do rowerzystów o ostrożność i dbanie o własne bezpieczeństwo poprzez noszenie elementów odblaskowych lub jaskrawych ubrań. 

źr. KPP Tomaszów Lubelski

Udostępnij ten wpis i podziel się ze znajomymi.

Posted by tomaszowiak.net on  • R
    Redakcja
  • data dodania 21 lipiec 2017 20:49

Komentarze (0 )

  • Brak komentarzy. Może chcesz dodać swój?
Dodaj komentarz