Reklama Ten baner wyświetlono 541 124 razy.
UPZ Zamość
Aktualności
Więcej

Szukasz pracy? Zostań opiekunem medycznym

6 wrzesień 2017 16:33
0

Policealne Szkoły Centrum Szkół Akademickich Student zaprasza

Uwarunkowania demograficzne przyczyniły się do ogromnego zapotrzebowania w Polsce jak i na rynkach europejskich wykwalifikowanych  opiekunów medycznych. Policealne Szkoły Centrum Szkół Akademickich Student zaprasza do zapisów!

W kraju opiekun zakwalifikowany został przez Ministerstwo Zdrowia jako średni personel medyczny, płace zaś oscylują w granicach 1500-2500 tysiąca złotych, są na podobnym poziomie jak wynagrodzenie licencjonowanej pielęgniarki.

W krajach Unii Europejskiej, a w szczególności w Niemczech wynagrodzenie waha się  w przedziale od 1000 do 2000 Euro. Niemcy bardzo chętnie zatrudniają polskich opiekunów.

Aby zostać opiekunem medycznym wystarczy ukończyć jednoroczną szkołę policealną.

Jako jedyna szkoła w regionie posiadamy bogato wyposażone pracownie, nowoczesny sprzęt, a także wysokiej klasy kadrę pedagogiczną - czynne zawodowo dyplomowane pielęgniarki.

Program kształcenia dostosowany jest w 100% do potrzeb pracodawcy, Słuchacze uczą się wykonywania czynności pielęgnacyjno-higienicznych, opiekuńczych oraz zakresu pierwszej pomocy na profesjonalnych przeznaczonych do tego celu fantomach.

Naukajest całkowicie BEZPŁATNA odbywa się w systemie zaocznym, kończy się egzaminem Państwowym potwierdzającym kwalifikacje w zawodzie opiekun medyczny. Po zdanym egzaminie Słuchacze otrzymują dyplom oraz suplement europassu  respektowany we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

Naszym Słuchaczom oferujemy bezpłatny certyfikowany 100-godzinny kurs języka niemieckiego ukierunkowany na opiekę i pielęgnację osoby chorej i potrzebującej wsparcia.

Współpracujemy z niemieckim pracodawcą, nasi Słuchacze podczas pobierania nauki mogą skorzystać z płatnych staży, a po zakończeniu szkoły podjąć pracę w wyuczonym zawodzie.

Więcej informacji otrzymacie Państwo kontaktując się z naszym sekretariatem.

Bezpłatne!!! Policealne Szkoły Centrum Szkół Akademickich Student 

Ul. Partyzantów 62 


22-400 Zamość

tel: 602 146 329, lub  84 534 11 78

www.csastudent.edu.pl

UWAGA!!! OD  23 WRZEŚNIA OTWIERAMY GRUPĘ TOMASZOWSKĄ!!! Nie zwlekaj i zdzwoń! Liczba miejsc ograniczona!!!

źr. art.spon.

Tagi
Komentarze
Guest

Reklama Ten baner wyświetlono 794 692 razy.
Kosiorski.pl - strony internetowe