O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Cztery medale dla biegaczy TOMASOVII

W sobotę 9 września 2017 r. w Białymstoku odbyły się odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w lekkoatletyce. W tych zawodach bardzo dobrze wypadli zawodnicy TKS „TOMASOVI” podopieczni trenerów Tomasza Wawrzusiszyna i Mirosława Fusa.

W biegu na 1000 m srebrny medal wywalczyła Wiktoria Rachańska. Na 2000 m Patryk Luty był trzeci zdobywając brązowy medal. Brązowe medale zdobyli także w biegu na 600 m Wojciech Cichoń i Marlena Mróz

W tym samym biegu Weronika Szczerba zajęła 9. miejsce. Jakub Sitarczyk zajął 11. miejsce w biegu na 100 m oraz 12 miejsce na 300 m, a Michał Mandziuk zajął 5. miejsce na 300 m. Tomasz Konopka zajął 12. w biegu na 100 m.

Wiktoria Rachańska, Marlena Mróz, Patryk Luty oraz Wojciech Cichoń wywalczyli awans na Mistrzostwa Polski Młodzików, które odbędą się 23-24 września w Białej Podlaskiej.