Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.
  • Aktualności
  • Sukces na XXII Ogólnopolskich Masowych Biegach Przełajowych

Sukces na XXII Ogólnopolskich Masowych Biegach Przełajowych

W sobotę 7 października 2017 r. w Wolbórzu (województwo łódzkie) odbyły się XXII Ogólnopolskie Masowe Biegi Przełajowe, w których wzięli udział zawodnicy klubu TKS Tomasovia - podopieczni Tomasza Wawrzusiszyna oraz Mirosława Fusa.

W zawodach, jak co roku, startowali biegacze z czołówki krajowej, medaliści Mistrzostw Polski. Dwie zawodniczki - Joanna Fus oraz Wiktoria Rachańska, stanęły na podium, zdobywając brązowe medale. Pokonały one dystanse odpowiednio 600 oraz 1500 metrów.

W kolejnym biegu na 1000 m świetnie zaprezentowała się Katarzyna Dziura, zajmując 8. miejsce. W tej samej kategorii wiekowej fantastycznie  pobiegli Dawid Cielniak i Szymon Łasocha, uplasowali się oni na  7. i 11. miejscu.

W biegu na 2000 m, podopieczny trenera Tomasza Wawrzusiszyna, Patryk Luty został złotym medalistą, wygrywając we wspaniałym stylu - wielkie gratulacje.  W tym samym biegu udział wzięli także Jakub Sitarczyk oraz Wojciech Cichoń

W biegu na 1500 m wspaniale zaprezentowały się Weronika Szczerba oraz Marlena Mróz. Natalia Dąbrowska,  Maja Jasińska i Żaneta Smutniak, w rywalizacji na 2000 m, zajęły kolejno 5., 6. i 8. miejsce.

Kolejny bieg odbył się na dystansie 3000 m, w którym wystartowali Mateusz Dorosz, który zajął  11. miejsce, Maciej Skalski oraz Marcel Skawiński. Uczestnictwem w tych zawodach nasi zawodnicy zakończyli i podsumowali tegoroczny sezon lekkoatletyczny.

Serdecznie gratulujemy zdobytych osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów.