Aktualności
Więcej

Schudnij zdrowo i skutecznie

17 październik 2017 16:09
0

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje z dietetykiem!

Schudnij zdrowo i skutecznie

Do tej pory próbowałaś różnych diet, jednak zawsze kończyły się one efektem jo-jo? Masz dosyć niesmacznych, skomplikowanych posiłków i ciągłego uczucia głodu? Szukasz trwałego sposobu na zrzucenie zbędnych kilogramów? Czas wyjść poza dotychczasowy schemat. Pozbądź się zbędnych kilogramów łatwo i skutecznie! Zapraszamy do Centrum dietetycznego NaturHouse w Tomaszowie Lubelskim. 

Zaufaj specjalistom Naturhouse to największa w Polsce sieć Centrów Dietetycznych. Pomagamy w walce z nadwagą i otyłością, ale również z innymi dietozależnymi dolegliwościami, takimi jak niedowaga, zły stan włosów, skóry i paznokci, zaburzenia ze strony układu pokarmowego itp. Pod opieką mamy dorosłych, jak i dzieci powyżej szóstego roku życia – mówi mgr Anna Myszak, dietetyk Naturhouse Tomaszów Lubelski. 

Naszym atutem jest KOMPLEKSOWOŚĆ w przystępnej cenie. Kuracja Naturhouse to połączenie kilku elementów, dzięki którym otrzymujemy skuteczne i trwałe rezultaty: 

- indywidualnie dobrany plan żywieniowy dopasowany do potrzeb danego organizmu;
- suplementy diety na bazie naturalnych składników, które wspomagają osiągnięcie założonych efektów, działają odżywczo i prozdrowotnie;
- stałą opiekę dietetyka na cotygodniowych wizytach kontrolnych, dzięki którym utrzymujemy wysoki poziom motywacji i monitorujemy efekty, stale dopasowując dietę i suplementację do aktualnych wyników. 

Nasza kuracja, to styl życia. Jedzenie staje się przyjemnością, a jednocześnie paliwem, dzięki któremu funkcjonujesz prawidłowo, świetnie się czujesz, a wyniki Twoich badań poprawiają się – dodaje dietetyk. 

Dlaczego to działa? 

Jesz to co lubisz! Posiłki są smaczne, proste w przygotowaniu z ogólnodostępnych składników spożywczych. Nie musisz skrupulatnie liczyć kalorii! – dietetyk dopasowuje odpowiednio zbilansowaną dietę dobraną do Twojego trybu życia, wykonywanej pracy, przebytych chorób czy aktywności fizycznej. Plan żywieniowy jest prosty w realizacji! 

Skupiamy się na Tobie – pracujemy nie tylko nad wagą, ale dbamy również o Twoje samopoczucie i zdrowie. Dietetyk wspiera i motywuje Cię na każdym etapie kuracji. A przede wszystkim uczy Cię prawidłowych nawyków żywieniowych, dzięki którym zachowasz efekty diety i zyskasz energię, urodę i zdrowie.

źr. art. spon.

Udostępnij ten wpis i podziel się ze znajomymi.

Posted by tomaszowiak.net on
Tagi
Komentarze
Guest

Reklama Ten baner wyświetlono 116 336 razy.
Gastro baza