Plus Tomaszów lipiec

Powiat tomaszowski. Pobiegli w sztafecie, by oddać hołd Bohaterom i podziękować za "Niepodległą"

RedakcjaRedakcja 05. czerwiec 2018 Drukuj

TVP3 Lublin, MediaVTL

W minioną niedzielę 3 czerwca biegacze pokonali 100 kilometrów na stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Start biegu sztafetowego miał miejsce na Rynku Miejskim w Tomaszowie Lubelskim, a meta na Siwej Dolinie przy pomniku Marszałka J. Piłsudskiego.

Bieg sztafetowy przebiegał gminami powiatu tomaszowskiego i podzielony był na 100 kilometrowych odcinków, podczas których był przekazywany ogień niepodległości. Dodatkowo osoby chętne mogły uzyskać certyfikaty „Kropli Niepodległości” oraz medale za pokonanie określonego dystansu:

- Certyfikat Kropli Niepodległości za przebiegnięcie 1 km,- Brązowy Certyfikat Kropli Niepodległości oraz medal: za przebiegnięcie 5 km,- Srebrny Certyfikat Kropli Niepodległości oraz medal: za przebiegnięcie 10 km,- Złoty Certyfikat Kropli Niepodległości oraz medal: za przebiegnięcie 15 km.

Zobacz materiał TVP3 Lublin "STOKROTNE DZIĘKI ZA NIEPODLEGŁĄ". WYJĄTKOWA SZTAFETA

źr. UM Tomaszów Lub,. TVP3 Lublin

 

 

MelPack Tomaszów Lubelski

Udostępnij ten wpis i podziel się ze znajomymi.

Posted by tomaszowiak.pl on


Komentarze
0 komentarze
  • Bądź pierwszy, który wyrazi swoje zdanie na ten temat.
tomaszowiak.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Zastrzega sobie również prawo do usuwania wpisów bez podania przyczyny.
Dodaj komentarz
CAPTCHA Image
Play CAPTCHA Audio
Refresh Image