Reklama Ten baner wyświetlono 290 869 razy.
tomaszowiaktomaszowiak
SportGmina TyszowceSukcesy
06 czerwiec 2018 14:01

Gmina Tyszowce. Adam Gardzioła z Tyszowiec zaprezentuje Polskę podczas Mistrzostw Świata w Zapasach

Adam Gardzioła z Tyszowiec zaprezentuje Polskę podczas Mistrzostw Świata w Zapasach, D. Chwaste

D. Chwaste

Adam Gardzioła z Tyszowiec zaprezentuje Polskę podczas Mistrzostw Świata w Zapasach. To nagroda za zdobycie tytułu Mistrza Polski w kategorii wagowej do 80 kilogramów podczas 24. Finału Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, który odbył się w Poznaniu.

Adam swoją karierę rozpoczynał w Miejskim Klubie Sportowym "Pogoń" Tyszowce, a obecnie reprezentuje barwy zaprzyjaźnionego Klubu Sportowego "Agros" Zamość. Będzie pierwszym tyszowianinem, który będzie reprezentować kraj w mistrzostwach świata.

Adam Gardzioła jest jednym z najlepszych wychowanków tyszowieckiego klubu i jedynym przedstawicielem województwa lubelskiego, który podczas zawodów w Poznaniu stanął na najwyższym stopniu podium - podkreśla trener Daniel Chwastek. Aktualnie przebywa na zgrupowaniu kadry narodowej przed mistrzostwami, które odbędą się na początku lipca w Chorwacji.

Młody zawodnik ma szansę zaprezentowania się na arenie międzynarodowej, jednak przygotowania są bardzo kosztowne i wyczerpujące. Trener Chwastek nie boi się o sportową fromę, ponieważ Adam Gardzioła jest jednym z najbardziej pracowitych jego wychowanków, ale wsparcie sponsorów jest jak najbardziej wskazane i potrzebne. Daniel Chwastek zachęca także dzieci, które chciałyby pójść w ślady Adama Gardzioły i innych utytułowanych sportowców z Tyszowiec, do udziału treningach zapaśniczych. 

Szczegółowe informacje w sprawie zajęć i pomocy w przygotowaniach Adama Gardzioły do mistrzostw świata można uzyskać telefonicznie pod numerem: 606 375 234.

źr. ias24.eu

Udostępnij ten wpis i podziel się ze znajomymi.

Posted by tomaszowiak.net on  • R
    Redakcja
  • data dodania 06 czerwiec 2018 14:01

Komentarze (0 )

  • Brak komentarzy. Może chcesz dodać swój?
Dodaj komentarz