Reklama Ten baner wyświetlono 5 669 432 razy.
Bank Spółdzielczy

Łaszczówka Kolonia. Otylia Jędrzejczak opowie przedsiębiorcom o roli motywacji w biznesie

Szczegóły wydarzenia
Data: 26.06.2018 15:00
Miejsce: Hotel Antoni Wellness & SPA Kolonia Łaszczówka
Otylia Jędrzejczak opowie przedsiębiorcom o roli motywacji w biznesie,
Reklama Ten baner wyświetlono 9 778 260 razy.
Bank Spółdzielczy Top

Spotkanie „Biznes Lubelskie” w Tomaszowie Lubelskim: dowiedz się, jak osiągnąć sukces w biznesie! Już 26 czerwca w Hotelu Antoni Wellness & SPA (Łaszczówka Kolonia 85) w Tomaszowie Lubelskim odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „Biznes Lubelskie”. Gościem specjalnym będzie Otylia Jędrzejczak, mistrzyni olimpijska, dwukrotna mistrzyni świata, pięciokrotna mistrzyni Europy na długim basenie, trzykrotna rekordzistka świata, która opowie uczestnikom spotkania o roli motywacji w biznesie.

Pierwsza odsłona cyklu „Biznes Lubelskie” składająca się z 24 spotkań, to wyjątkowa inicjatywa skierowana do przedstawicieli małych, średnich i dużych firm z województwa lubelskiego. Przedsiębiorcy dowiedzą się, na czym polega rola motywacji i jak osiągnąć sukces w biznesie. Ich mentorami będą utytułowani, polscy sportowcy i medaliści olimpijscy: Robert Korzeniowski, Otylia Jędrzejczak, Sylwia Gruchała, Daniel Iwanek oraz Paweł Czapiewski.

Ponadto na uczestników czekają prelekcje dotyczące najnowszych i niezwykle ważnych zmian w podatkach VAT, PIT, CIT oraz RODO. Te kwestie przybliży uczestnikom najbliższego spotkania w Tomaszowie Lubelskim mecenas Maria Uchman ze Spółki Doradztwa Podatkowego Uchman i Partnerzy z Lublina. Przedsiębiorcy poznają także zasady negocjacji, mediacji i arbitrażu w biznesie o których opowie Aneta Biały z Lubelskiego Centrum Arbitrażu i Mediacji KUL.

Spotkania „Biznes Lubelskie” organizowane są we wszystkich powiatach województwa lubelskiego oraz w powiatach grodzkich tak, aby udział w nich wzięło jak najwięcej przedsiębiorców.

Program spotkania w Tomaszowie Lubelskim:

15.00 - 15.30 Rejestracja uczestników,15.30 - 16.00 Biznes Lubelskie – współpraca na rzecz wzmocnienia eksportu i obsługi inwestorów - prowadzący Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego,16.00 - 16.20 Negocjacje, mediacje i arbitraż w relacjach pomiędzy przedsiębiorcami - prelegent Aneta Biały (Mediator przy Sądzie Okręgowym w Lublinie, Mediator w Lubelskim Centrum Arbitrażu i Mediacji w Lublinie),16.20 - 17.20 Rewolucja w przepisach w 2018 roku. Co przyniosą zmiany w JPK, CIT, VAT i RODO - prelegent Maria Uchman (Spółka Doradztwa Podatkowego Uchman i Partnerzy z Lublina),17.20 - 17.30 Przerwa kawowa,17.30 - 18.30 Rola motywacji w biznesie - prelegent Otylia Jędrzejczak,18.30 - 18.45 Konsultacje społeczne dotyczące weryfikacji potrzeb i oczekiwań w zakresie wspierania przedsiębiorczości. Pytania i dyskusja,18.45 – 19.30 Poczęstunek i networking.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona! Rejestracja do udziału w wydarzeniu odbywa się tutaj: http://invest.lubelskie.pl/pl/cykl-spotkan-biznes-lubelskie.

Spotkania z cyklu „Biznes Lubelskie” organizowane są przez Agencję Cumulus na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego. Spotkania Biznes Lubelskie organizowane są na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego. Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach realizacji projektu pt. „Marketing Gospodarczy Województwa Lubelskiego II”.

źr. mat. pras., Cumulus PR Sp. z o.o.

Udostępnij ten wpis i podziel się ze znajomymi.

Posted by tomaszowiak.net on


 • Autor Redakcja
 • Dodane 7 months wcześniej
Komentarze
Liczba komentarzy 0
  Brak komentarzy
Dodaj komentarz

Może Cię zainteresować

Zagrają o Puchar Starosty Tomaszowskiego

Sport. Zagrają o Puchar Starosty Tomaszowskiego

SportWydarzenia
 • Wydarzenie 19.01, 10:00
To będzie mecz o Mistrzostwo III Ligi Wojewódzkiej Piłki Siatkowej Mężczyzn

Sport. To będzie mecz o Mistrzostwo III Ligi Wojewódzkiej Piłki Siatkowej Mężczyzn

SportMiasto Tomaszów LubelskiWydarzenia
 • Wydarzenie 19.01, 19:00
Uczniowie, nauczyciele, zespół Sąsiadeczki oraz mieszkańcy wspólnie kolędowali

Łaszczówka. Uczniowie, nauczyciele, zespół Sąsiadeczki oraz mieszkańcy wspólnie kolędowali

WydarzeniaGmina Tomaszów LubelskiKultura i rozrywka
 • 14.01.2019
 • Redakcja
27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Tomaszów Lubelski. 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Miasto Tomaszów LubelskiWydarzenia
 • 10.01.2019
 • tomekwatly
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w gminie

Gmina Tomaszów Lubelski. Sprawdź nadchodzące wydarzenia w gminie

WydarzeniaGmina Tomaszów Lubelski
 • 09.01.2019
 • Redakcja
Zamknij