Reklama Ten baner wyświetlono 62 298 razy.
Galeria Twierdza Zamość

Wybory 2018. Zaprezentuj swój program wyborcom - dodaj komunikat!

Zaprezentuj swój program wyborcom - dodaj komunikat!,
Reklama Ten baner wyświetlono 9 608 857 razy.
Bank Spółdzielczy Top
Kampania wyborcza do Wyborów Samorządowych ruszyła pełną parą i potrwa do ciszy wyborczej, czyli do północy 19 października. Do tego momentu wszystkie komitety wyborcze mają możliwość zaprezentowania swoich kandydatów i programów wyborczych na portalu www.tomaszowiak.net
 
Wszelkie informacje o charakterze wyborczym będą zamieszczane do publicznej wiadomości na stronie głównej portalu i w zakładce „Wybory 2018.”

Wybory 2018. Znamy już skład nowej Rady Gminy Tarnawatka!

Kto może dodawać komunikaty wyborcze i jak to zrobić?

Każdy Komitet startujący w Wyborach Samorządowych 2018 r. przesłać nam własne komunikaty wyborcze, które będą publikowane na stronie głównej Portalu www.tomaszowiak.net oraz w zakładce „Wybory 2018.” wyeksponowanej na głównej stronie Portalu www.tomaszowiak.net.

Każdy Komitet Wyborczy, który chce aby jego komunikat pojawił się na portalu powinien przesłać na adres: kontakt@tomaszowiak.net materiał tekstowy i/lub graficzny dotyczący prowadzonej kampanii. Przesłanie zgłoszenia oznacza akceptację postanowień portalu www.tomaszowiak.net

Wybory 2018. Krzysztof Jaremko Kandydat na Wójta Gminy Tomaszów Lubelski Jaki ma pomysł na gminę i jej rozwój? Sprawdź!

Komunikat, czyli pełna treść dla Czytelników portalu www.tomaszowiak.net


Komunikaty nie mogą stanowić jedynie odnośnika do innych źródeł (np. innych stron internetowych), powinny stanowić pełną, skierowaną do użytkowników www.tomaszowiak.net informację.

 

Komitety wyborcze ponoszą wyłączną odpowiedzialność za publikowane komunikaty wyborcze, z uwzględnieniem odpowiedzialności karnej za działania niezgodne z prawem.

Portal www.tomaszowiak.net zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym wpisie. Wszelkie zmiany stają się obowiązujące w momencie ich opublikowania na tej stronie.

 

REKLAMA. Wybory Samorządowe 2018! Zapraszamy komitety wyborcze i kandydatów do rezerwacji miejsc reklamowych

Udostępnij ten wpis i podziel się ze znajomymi.

Posted by tomaszowiak.net on


  • Autor Redakcja
  • Dodane 2 months wcześniej
Komentarze
Liczba komentarzy 0
    Brak komentarzy
Dodaj komentarz

Zamknij