Gmina Tomaszów LubelskiWybory 2018
Gorący temat | 1131 wyświetlenia

Materiał Komitetu Wyborczego Wyborców Marzeny Czubaj - Gancarz (cz.1)

Materiał Komitetu Wyborczego Wyborców Marzeny Czubaj - Gancarz (cz.1),
Reklama Ten baner wyświetlono 10 050 620 razy.
Bank Spółdzielczy Top

Materiał Komitetu Wyborczego Wyborców Marzeny Czubaj - Gancarz - część 1

Przed nami wybory samorządowe. Dla Mieszkańców Naszej Gminy to najważniejsze wybory, bowiem zadecydują o jej rozwoju na najbliższe lata.

W tym okresie, pozyskując środki z Unii Europejskiej i programów krajowych powinniśmy zadbać o rozwój dróg lokalnych, budowę sieci wodociągowych i kanalizacyjnych, budowę miejsc do rekreacji i wypoczynku, uzbrajanie terenów inwestycyjnych i mieszkaniowych, jak też o stworzenie nowoczesnej oświaty i kultury. Działania te przyniosą korzyść Wam Drodzy Mieszkańcy. Stworzenie wymienionej infrastruktury zwiększy wartość Waszych Gospodarstw, atrakcyjność miejscowości, komfort życia i powodzenie dokonanego wyboru miejsca zamieszkania na długie lata.

4 listopada 2014 roku, dzięki Państwa zaufaniu, zostałam Wójtem Gminy Tomaszów Lubelski. Było to dla mnie ogromne wyróżnienie i honor. Przez cztery lata pracy zbudowałam infrastrukturę gminną za ponad 28 milionów złotych i spłaciłam w połowie kredyty zaciągnięte przez mojego poprzednika, nie zaciągając nowego długu. W okresie mojej kadencji pozyskałam środki na rozwój Naszej Gminy w niebagatelnej kwocie ponad 20,5 milionów złotych. Niektórzy twierdzili, że jest to niemożliwe. A jednak dziś gmina kwitnie i jest doceniana w rankingach ogólnopolskich. Kandydując na stanowisko Wójta Gminy Tomaszów Lubelski, w dalszym ciągu liczę na Państwa poparcie. Znam bardzo dobrze problemy Mieszkańców Naszej Gminy i wiem jak je rozwiązać.

Kilka słów o sobie

Mam 47 lat i jestem absolwentką Wyższej Szkoły Stosunków Międzynarodowych i Amerykanistyki w Warszawie Wydziału Nauk Politycznych o specjalności Administracja Rządowa i Samorządowa.

Od 2014 roku jestem Wójtem Gminy Tomaszów Lubelski i ubiegam się o ponowny wybór. Przed objęciem tego stanowiska prowadziłam z mężem rodzinne gospodarstwo rolne. Pracowałam społecznie w Polskim Związku Łowieckim jako Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej Koła Łowieckiego „Cyranka”, w Stowarzyszeniu Inicjatyw Społecznych dla Rozwoju Wsi Łaszczówka i Klubie Sportowym „Pogoń 96 Łaszczówka” jako Członek Zarządu. Jestem również strażakiem ochotnikiem w jednostce Ochotniczej Straży Pożarnej w Łaszczówce.

Zamężna, mam dwóch synów. Moje mocne strony to dążenie do celu, punktualność, pracowitość.

Z poważaniem
Marzena Czubaj-Gancarz

 

Serwis Wybory 2018 na tomaszowiaku

Weź udział w sondażu wyborczym na wójta Gminy Tomaszów Lubelski

Komentarze
Liczba komentarzy 0
  Brak komentarzy
Dodaj komentarz

Może Cię zainteresować

30 dni na usunięcie plakatów i haseł wyborczych

Wybory 2018. 30 dni na usunięcie plakatów i haseł wyborczych

Miasto Tomaszów LubelskiWybory 2018
 • 28.11.2018
 • tomekwatly
Wojciech Żukowski Burmistrzem Tomaszowa Lubelskiego
Bardzo popularne Musisz zobaczyć!

Wybory 2018. Wojciech Żukowski Burmistrzem Tomaszowa Lubelskiego

Miasto Tomaszów LubelskiWybory 2018
 • 22.10.2018
 • Administrator
Wyniki wyborów samorządowych 2018 - Gminy powiatu tomaszowskiego
Bardzo popularne Musisz zobaczyć!

Wyniki. Wyniki wyborów samorządowych 2018 - Gminy powiatu tomaszowskiego

Wybory 2018
 • 22.10.2018
 • Administrator
Wyniki sondażu - zobacz kogo typowali czytelnicy tomaszowiak.net
Popularne

Wybory 2018. Wyniki sondażu - zobacz kogo typowali czytelnicy tomaszowiak.net

Miasto Tomaszów Lubelskitomaszowiak.netWybory 2018
 • 19.10.2018
 • Administrator
Film
Wywiad z Ryszardem Sobczukiem - kandydatem na burmistrza Tomaszowa Lubelskiego
Popularne

Wideo. Wywiad z Ryszardem Sobczukiem - kandydatem na burmistrza Tomaszowa Lubelskiego

Miasto Tomaszów LubelskiWybory 2018Filmy
 • 19.10.2018
 • Administrator