Reklama Ten baner wyświetlono 5 929 988 razy.
Bank Spółdzielczy
Aktualności
Gorący temat | 1267 wyświetlenia

Powiat tomaszowski. Wymiana kadry kierowniczej w Starostwie Powiatowym

Wymiana kadry kierowniczej w Starostwie Powiatowym,
Reklama Ten baner wyświetlono 10 050 511 razy.
Bank Spółdzielczy Top


Razem z nowymi władzami w Starostwie Powiatowym  zostają wprowadzone zmiany w kadrach. Starosta podziękował za współpracę Dyrektorowi Wydziału Oświaty, Kultury, Kultury Fizycznej i Turystyki. Do pracy w urzędzie poszukiwany jest również Sekretarz Powiatu.

Ustępujący Dyrektor Wydziału Oświaty, Kultury, Kultury Fizycznej i Turystyki kierował nim od 2013 roku.

Kandydaci ubiegający się o wolne stanowisko urzędnicze mogą składać dokumenty aplikacyjne do 19 grudnia. Od kandydata wymagane jest między innymi wykształcenie wyższe – pedagogiczne oraz pięcioletni staż pracy ogółem lub wykonywanie przez co najmniej trzy lata działalności gospodarczej o charakterze zgodnym z wymaganiami na danym stanowisku.

Sekretarz Powiatu żegna się po 12 latach. Funkcję pełnił od 2006 roku.

Kandydat na  stanowisko Sekretarza Powiatu musi między innymi: posiadać wykształcenie wyższe, co najmniej czteroletni staż pracy na stanowisku urzędniczym w jednostkach: urzędach marszałkowskich oraz wojewódzkich samorządowych jednostkach organizacyjnych, starostwach powiatowych oraz powiatowych jednostkach organizacyjnych, urzędach gmin, jednostkach pomocniczych gmin, gminnych jednostkach budżetowych i samorządowych zakładach budżetowych, biurach (ich odpowiednikach) związków jednostek samorządu terytorialnego oraz samorządowych zakładów budżetowych utworzonych przez te związki, biurach ich odpowiednikach) jednostek administracyjnych jednostek samorządu terytorialnego oraz co najmniej dwuletni staż na kierowniczym stanowisku urzędniczym w innych jednostkach sektora finansowego.  
Dokumenty aplikacyjne  można składać do 27 grudnia 2018 roku.
Komentarze
Liczba komentarzy 1
    • Kk28.12.2018 18:51
      3 0
      Cyrk :) to miejsce jest już ustawione tylko szopka z rekrutacja musi być :D pracownik starostwa :D
Dodaj komentarz