Reklama Ten baner wyświetlono 5 931 562 razy.
Bank Spółdzielczy

Tomaszów Lubelski. Będą uczyć się jazdy na nowych Toyotach

Będą uczyć się jazdy na nowych Toyotach, źródło: Starostwo Powiatowe w Tomaszowie Lub.

źródło: Starostwo Powiatowe w Tomaszowie Lub.Uczniowie Zespołu Szkół nr 3 i Zespołu Szkół nr 4 w Tomaszowie Lubelskim będą mogli korzystać z nowych samochodów, które szkoły otrzymały 11 i 18 grudnia 2018 roku na swoje wyposażenie.

Do tomaszowskich szkół trafiły: Toyota Yarsi (hybrid) i Toyota Auris. Na wyposażeniu szkoły miały wcześniej pozyskany samochód Suzuki Baleno. Auta będą służyły do nauki jazdy i szkoleń dydaktycznych uczniów.

Dodatkowo w ramach realizacji projektów szkoły pozyskały: podnośnik nożycowy, urządzenie do ustawiania i regulacji zbieżności 3D, urządzenie demonstracyjne - system „common RAIL”, kompresor śrubowy, 4 wózki narzędziowe, obrabiarki sterowane numerycznie - frezarka CNC i tokarka CNC, obrabiarki konwencjonalne - 3 tokarki uniwersalne, frezarka uniwersalna i przecinarka, zestawy komputerowe - 44 komputery, 3 zestawy multimedialne - laptop, projektor, ekran oraz meble szkolne.

Wyposażenie zostało pozyskane z projektu „Doposażenie pracowni i warsztatów kształcenia zawodowego Zespołów Szkół nr 3 i nr 4 w Tomaszowie Lubelskim”.

Od 1 czerwca 2019 roku Zespoły Szkół nr 3 i 4 rozpoczną realizację kolejnego projektu „Atrakcyjne kształcenie zawodowe w Tomaszowie Lubelskim”.
Komentarze
Liczba komentarzy 0
    Brak komentarzy
Dodaj komentarz

Najważniejsze komentarze
W tym tygodniu