Reklama Ten baner wyświetlono 5 931 565 razy.
Bank Spółdzielczy

Powiat tomaszowski. Mariusz Kobiałka nowym dyrektorem w Starostwie Powiatowym

Mariusz Kobiałka nowym dyrektorem w Starostwie Powiatowym,
Reklama Ten baner wyświetlono 10 053 163 razy.
Bank Spółdzielczy Top
Niezbyt długo wisiało ogłoszenie o naborze na stanowisko Dyrektora Wydziału Oświaty, Kultury i Kultury Fizycznej w tomaszowskim starostwie. Wyniki zostały ogłoszone 28 grudnia 2018 roku. Wybrany został Mariusz Kobiałka, działacz Prawa i Sprawiedliwości, radny Gminy Tomaszów Lubelski z tej partii.

Mariusz Kobiałka to nauczyciel matematyki w Szkole Podstawowej nr 2 im. Józefa Piłsudskiego w Tomaszowie Lubelskim. W wyborach samorządowych w 2018 roku zdobył 125 głosów. Wystarczyło to, żeby zdobyć mandat radnego gminy.

Kandydatura Mariusza Kobiałki była jedyną jaka została złożona w ramach prowadzonego naboru. Komisja konkursowa, składzie: Jarosław Korzeń, wicestarosta (Prawo i Sprawiedliwość), Katarzyna Gucz, członek Zarządu Powiatu (Prawo i Sprawiedliwość) oraz Magdalena Sawka (pracownik starostwa) 28 grudnia przeprowadzili rozmowę z kandydatem. Tego samego dnia ogłoszony został nowy Dyrektor Wydziału Oświaty, Kultury i Kultury Fizycznej.

W uzasadnieniu dokonanego wyboru czytamy:

Wyłoniony kandydat spełnił wszystkie wymogi formalne określone w ogłoszeniu. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej wykazał się szeroką wiedzą w zakresie znajomości wymagań niezbędnych i dodatkowych określonych w ogłoszeniu na w/w stanowisko uzyskując wysoki wynik punktowy. Zdaniem Komisji zaprezentowana znajomość wymaganych zagadnień, jak również posiadane wykształcenie i staż pracy może stanowić podstawę prawidłowej realizacji zadań na wskaznym stanowisku.
Komentarze
Liczba komentarzy 0
    Brak komentarzy
Dodaj komentarz

Najważniejsze komentarze
W tym tygodniu