Powiat tomaszowski. Wyłoniono nowego Sekretarza Powiatu

Wyłoniono nowego Sekretarza Powiatu,
Reklama Ten baner wyświetlono 10 053 191 razy.
Bank Spółdzielczy Top
Po 12 latach pracy ze stanowiskiem sekretarza w Starostwie Powiatowym w Tomaszowie Lubelskim pożegnał się Stanisław Cisło. Jego miejsce, w ramach ogłoszonego konkursu, objął Dariusz Czop (Prawo i Sprawiedliwość), członek zarządu struktur powiatowych partii, Dyrektor Szkoły w Jarczowie. W minionych wyborach samorządowych kandydował na Urząd Wójta Gminy Jarczów. Przegrał w drugiej turze.

Przebieg konkursu wyglądał podobnie jak w przypadku kandydata na stanowisko Dyrektora Wydziału Oświaty, Kultury i Kultury Fizycznej w Starostwie Powiatowym w Tomaszowie Lubelskim. Do konkursu stanął jeden kandydat, Dariusz Czop.  4 stycznia został zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną. W skład komisji weszli: Jarosław Korzeń, wicestarosta (Prawo i Sprawiedliwość), Katarzyna Gucz, członek Zarządu Powiatu ( Prawo i Sprawiedliwość) oraz Magdalena Sawka (pracownik starostwa). Jeszcze tego samego dnia ogłoszone zostało nazwisko nowego Sekretarza Powiatu.

W uzasadnieniu podjętej decyzji czytamy (tak samo uzasadniono wybór Dyrektora Wydziału Oświaty, Kultury i Kultury Fizycznej):

Wyłoniony kandydat spełnił wszystkie wymogi formalne określone w ogłoszeniu. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej wykazał się szeroką wiedzą w zakresie znajomości wymagań niezbędnych i dodatkowych określonych w ogłoszeniu na w/w stanowisko uzyskując wysoki wynik punktowy. Zdaniem Komisji zaprezentowana znajomość wymaganych zagadnień, jak również posiadane wykształcenie i staż pracy może stanowić podstawę prawidłowej realizacji zadań na wskaznym stanowisku.

mat.: Tomasz Wątły
Komentarze
Liczba komentarzy 1
    • J26.01.2019 17:07
      1 0
      WYŁONIONO i to jeszcze w konkursie kandydatów szt. 1. WYGRALI BYLI NAJLEPSI. Ale komisja miała twardy orzech oj twardy.
Dodaj komentarz

Najważniejsze komentarze
W tym tygodniu