Reklama Ten baner wyświetlono 130 509 razy.
Szkoła Jeziernia

Zdrowie i dieta. Nowy Rok- #Nowa Ja! Każdy powód jest dobry by zawalczyć o swoje zdrowie i lepszą sylwetkę

Nowy Rok- #Nowa Ja! Każdy powód jest dobry by zawalczyć o swoje zdrowie i lepszą sylwetkę,
Reklama Ten baner wyświetlono 10 050 510 razy.
Bank Spółdzielczy Top
CZY JEST TUTAJ KTOŚ, KTO CHCE SCHUDNĄĆ?
Dziś dietetyk Naturhouse Tomaszów Lubelski podpowiada jak się zmotywować do odchudzania. Oto kilka porad ułatwiających redukcję masy ciała:
 
1. Wyznacz sobie konkretny cel

Większość z nas, kiedy zaczyna dietę, mówi sobie: “chcę schudnąć”. Według współczesnej wiedzy psychologicznej, takie określenie celu to zdecydowanie za mało - cel powinien być mierzalny. Dlatego też określ, ile dokładnie kilogramów czy centymetrów w obwodzie poszczególnych części ciała chcesz zgubić. Pamiętaj przy tym o zdrowym rozsądku - skuteczne odchudzanie musi zająć trochę czasu. Nie zamieniajmy diety w wyścig!

2. Oglądaj metamorfozy innych

Być może podczas diety w Twojej głowie zacznie czasem kiełkować myśl “nie da się!” - na przykład wtedy, gdy utrata wagi akurat zwolni. Na takie sytuacje przygotuj sobie specjalne “motywatory” - zdjęcia innych osób wykonane przed i po odchudzaniu. Ludzie, którzy schudli kilkanaście czy kilkadziesiąt kilogramów stanowią dowody na to, że Ty również możesz zmienić swój wygląd - a przeciwności na Twojej drodze da się przezwyciężyć.

3. Znajdź aktywność, którą pokochasz

Ćwiczenia są bardzo ważnym “dodatkiem” do diety - kiedy ćwiczymy, nasz metabolizm przyspiesza, wskazówka wagi pokazuje niższe wartości, a to… motywuje nas do wytrwania w odchudzaniu! Nie ma sensu jednak zmuszać się do sportu, który nas nudzi - wybierzmy taką aktywność, jaka sprawia nam przyjemność. Może to być zarówno bieganie, jak i spacery, taniec czy jazda na łyżwach.

4. Jedz kolorowo i różnorodnie

Mdłe, ciągle takie same posiłki skutecznie zniechęcają nas do diety - zaczynamy bowiem tęsknić za czymś wyrazistym i… niezdrowym. Starajmy się zatem, aby nasze posiłki były zróżnicowane pod względem smakowym - w tym celu dobrze jest na przykład eksperymentować z różnymi ziołami - oraz estetycznie podane. Rozpieszczając samych siebie, zwielokrotniamy efekty diety!

5. Wizualizuj swoje sukcesy

Metoda, która jest szczególnie pomocna w chwilach zwątpienia i wtedy, gdy kusi nas aromat babcinej szarlotki czy hamburgera z sieci fast food. Przypomnijmy sobie wtedy, o jakie ciało walczymy, jak chcemy wyglądać i jak wiele może to zmienić w naszym życiu. Dobrze jest też wyobrazić sobie zachwycone spojrzenia osób, na których nam zależy!

6 .Bądź pod opieką specjalisty

Dietetyk będzie na bieżąco “monitorował” efekty naszej diety, a także wesprze nas wtedy, gdy na horyzoncie pojawi się kryzys. Dodatkowo, specjalista będzie w stanie doradzić nam, kiedy nie będziemy pewni, czy dany produkt lub danie pomoże nam, czy raczej zaszkodzi.
 
Sukces podczas odchudzania czy innej diety zależy od motywacji oraz tego, czy nasza dieta jest odpowiednio zbilansowana. Specjalista z Centrum Dietetycznego Naturhouse w Tomaszowie Lubelskim dobierze Ci indywidualny, bezpieczny dla zdrowia plan żywieniowy i naturalną suplementację,doradzi, jak się zmotywować do diety! W końcu, z racji ogromnego doświadczenia, ma na ten temat wiele do powiedzenia Winkart. spon.

Udostępnij ten wpis i podziel się ze znajomymi.

Posted by tomaszowiak.net on


 • Autor Redakcja
 • Dodane 5 months wcześniej
Komentarze
Liczba komentarzy 1
  • Schudlam09.01.2019 00:19
   0 0
   Korzystałam z usług Pani Myszak. Szczerze polecam, schudłam, czuje się świetnie. To jest warte każdych pieniędzy!. Pozdrawiam
Dodaj komentarz

Może Cię zainteresować

Pyszności na kółkach, czyli najlepsze Food Trucki z całego kraju zjadą się na rynek miasta
Bardzo popularne Musisz zobaczyć!

Tomaszów Lubelski. Pyszności na kółkach, czyli najlepsze Food Trucki z całego kraju zjadą się na rynek miasta

Miasto Tomaszów LubelskiWydarzeniaStyl życia
 • Wydarzenie 06.10, 13:00
Dowiedź się więcej na temat chorób endokrynologicznych

Zdrowie. Dowiedź się więcej na temat chorób endokrynologicznych

Miasto Tomaszów LubelskiWydarzeniaStyl życia
 • Wydarzenie 17.05, 16:00
Lokalizator – gdzie są Knapy? Z Machnowa do Nowej Zelandii i jeszcze dalej!
Bardzo popularne Musisz zobaczyć!

Lokalni podróżnicy z pasją. Lokalizator – gdzie są Knapy? Z Machnowa do Nowej Zelandii i jeszcze dalej!

Styl życiaKultura i rozrywkaTematyczne
 • 17.04.2018
 • Redakcja
Zdrowe odchudzanie na wiosnę – jak zacząć?

Zdrowy styl życia. Zdrowe odchudzanie na wiosnę – jak zacząć?

AktualnościStyl życia
 • 12.04.2018
 • Redakcja