Reklama Ten baner wyświetlono 104 551 razy.
tomaszowiaktomaszowiak
Na sygnaleGmina Bełżec
23 styczeń 2019 18:39

Bełżec. Pijany kierowca przekroczył dozwoloną prędkość, w dodatku chciał oszukać policjantów

Pijany kierowca przekroczył dozwoloną prędkość, w dodatku chciał oszukać policjantów,
Reklama Ten baner wyświetlono 10 248 933 razy.
Bank Spółdzielczy Top
We wtorek 22 stycznia w godzinach wieczornych w Bełżcu policjanci tomaszowskiej drogówki zatrzymali kierowcę renault, który przekroczył dozwoloną prędkość. Po zatrzymaniu pojazdu mężczyzna, który wcześniej kierował niespodziewanie znalazł się na miejscu pasażera. Policjanci jednak nie dali się oszukać. Okazało się, że 29-letni mieszkaniec Lubaczowa był nietrzeźwy.

Do zdarzenia doszło około godziny 18:00 na drodze krajowej nr 17 w miejscowości Bełżec. Policjanci tomaszowskiej drogówki zarejestrowali wykroczenie popełnione przez kierującego samochodem marki renault. Mężczyzna przekroczył dopuszczalną prędkość jazdy w obszarze zabudowanym o 58 km/h.

Z uwagi na wzmożony ruch pojazdów, polecili kierującemu, by pojechał na parking, celem przeprowadzenia kontroli drogowej w bezpiecznym miejscu. Tam się okazało się, że 29-letni kierowca siedzi już na miejscu pasażera. Mundurowi szybko ustalili jego zamiary i chęć uniknięciea odpowiedzialności za swoje czyny.

W trakcie kontroli funkcjonariusze wyczuli od niego woń spożytego alkoholu. Urządzenie wykazało prawie 2,5 promila alkoholu w jego organizmie. Mężczyzna w takim stanie przewoził pasażera.

Dodatkowo kierujący 29-letni mieszkaniec Lubaczowa nie posiadał przy sobie prawa jazdy. Pseudo-pasażer został osadzony w policyjnej izbie zatrzymań w Tomaszowie Lubelskim.

Teraz za woje czyny będzie odpowiadał przed sądem.

źr.: lubelska.policja.gov.pl

Udostępnij ten wpis i podziel się ze znajomymi.

Posted by tomaszowiak.net onTagi
  • kontrola
  • Bełzec
  • pijany
  • kierowca
  • R
    Redakcja
  • data dodania 23 styczeń 2019 18:39

Komentarze (0 )

  • Brak komentarzy. Może chcesz dodać swój?
Dodaj komentarz