Reklama Ten baner wyświetlono 105 374 razy.
tomaszowiaktomaszowiak

Tomaszów Lubelski. Trwa nabór do Publicznego Przedszkola Językowo – Integracyjnego Qbuś Puchatek na rok szkolny 2019/2020

Trwa nabór do Publicznego Przedszkola Językowo – Integracyjnego Qbuś Puchatek na rok szkolny 2019/2020,
Reklama Ten baner wyświetlono 10 251 120 razy.
Bank Spółdzielczy Top
Przedszkole Językowo – Integracyjne Qbuś Puchatek w Tomaszowie Lubelskim zaprasza do przedszkola dzieci w wieku od 3 do 6 lat, w tym z orzeczeniami o potrzebie kształcenia specjalnego, z którymi  specjaliści pracują w oparciu o programy IPET, napisane według zaleceń zawartych w orzeczeniu.

Przedszkole od września 2019 r. będzie przedszkolem publicznym.

W związku z uzyskanym statusem, opłaty, jakie będą ponosić rodzice za pobyt dziecka w przedszkolu będą identyczne, jak w przedszkolach samorządowych, mających swoją siedzibę przy ul. Chocimskiej, Tomasza Zamojskiego i Moniuszki (5 h nieodpłatnie i za każdą następną rozpoczętą godzinę -1 zł).

Zajęcia specjalistyczne:

neurologopedia, psycholog, praca z nauczycielem specjalistą, terapia integracji sensorycznej SI, zajęcia korekcyjno – kompensacyjne, zajęcia rewalidacyjne.

Zajęcia dodatkowe:

rytmika, j. angielski, sensoplastyczne.

Terminy postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego w roku szkolnym 2019/2020 do przedszkola, dla którego
Fundacja "Wiedza, Edukacja, Rozwój" jest organem prowadzącym określa Zarządzenie nr 1/1/2019 Prezesa Fundacji z dnia 18 stycznia 2019 r.
w sprawie ustalenia harmonogramu czynności w postępowaniu rekrutacyjnym i postępowaniu uzupełniającym w roku szkolnym 2019/2020.

Do Przedszkola Językowo – Integracyjnego Qbuś Puchatek przyjmuje się w pierwszej kolejności kandydatów zamieszkałych na obszarze Miasta Tomaszów Lubelski.

REKRUTACJA ODBYWA SIĘ W DNIACH 01.02.2019 R. - 31.03.2019 R.

Więcej informacji na stronie : http://qbus-tomaszow.pl/

Udostępnij ten wpis i podziel się ze znajomymi.

Posted by tomaszowiak.net onTagi
  • przedszkole
  • Qbuś
  • nabór
  • dzieci

Komentarze (0 )

  • Brak komentarzy. Może chcesz dodać swój?
Dodaj komentarz