Reklama Ten baner wyświetlono 5 980 353 razy.
Bank Spółdzielczy

Usługi. Potrzebujesz szybko wysłać paczkę? Epaka.pl Tomaszów Lubelski zajmie się tym!

Potrzebujesz szybko wysłać paczkę? Epaka.pl Tomaszów Lubelski zajmie się tym!,
Reklama Ten baner wyświetlono 10 155 771 razy.
Bank Spółdzielczy Top
"Epaka.pl Tomaszów Lubelski - wysyłki paczek" serdecznie zaprasza do korzystania z szybkiej i taniej możliwośći wysyłki paczek na terenie całego kraju jak i poza jego granicami.

Koniecznie odwiedź punkt przy ul. Szylinga 7 w Tomaszowie Lubelskim, zadzwoń pod numer 534168290 lub napisz: tomaszow.lubelski@epaka.pl i dowiedz się więcej od pracownika.

O firmie

Epaka.pl to nowoczesna platforma wysyłkowa umożliwiająca wysyłkę paczek zarówno na terenie całego kraju jak i za granicę. Od lat wyróżnia ją szeroki wachlarz usług oraz dbałość o ich najwyższą jakość i niską cenę. Poprzez współpracę z najlepszymi firmami kurierskimi takimi jak UPS, DPD, Geis, InPost, FedEx, Paczkomaty, DHL zawsze zapewnia swoim klientom najkorzystniejsze warunki. 

Odpowiadając na nieustannie rozwijający się handel międzynarodowy, ciągle poszerza ofertę o możliwość wysyłki paczek nawet w najbardziej odległe zakątki świata. Kurierzy codziennie przemierzają tysiące kilometrów, aby na czas dostarczyć nawet najbardziej niestandardowe przesyłki.

źr. www.epaka.pl, art. spon.

Udostępnij ten wpis i podziel się ze znajomymi.

Posted by tomaszowiak.net on


Komentarze (0 )

  • Brak komentarzy. Może chcesz dodać swój?
Dodaj komentarz