Pokaż Skillsy - najlepsza impreza na Roztoczu na zakończenie wakacji!

Szczegóły wydarzenia
Data: 31 sierpień 2019 11:00
Miejsce: Park Miejski, Tomaszów Lubelski
Pokaż Skillsy - najlepsza impreza na Roztoczu na zakończenie wakacji!,

Już w najbliższą sobotę odbędzie się najlepsza impreza hiphopowa na Roztoczu! 
Pokaż Skillsy, X edycja

W tym roku całe wydarzenie jest wyjątkowe z kilku powodów. Najważniejszym z nich jest to, że cała inicjatywa obchodzi swój jubileusz. Będzie to już 10. edycja! Stowarzyszenie LakaVinyl jak co roku dokłada wszelkich starań, aby zorganizować wszystko możliwie najlepiej i trzeba przyznać, że wychodzi im to na wysokim poziomie. 

Nie zabraknie jak co roku zawodów na skateparku (deskorolka + BMX). Będą też inne atrakcje jak np. JAM GRAFFITI, foodtrucki, nagrody dla zwycięzców i wiele więcej. Przyjdź i zobacz. Start od godziny 12:00. 

Zwieńczeniem całej imprezy będą koncerty w Amfiteatrze w Parku miejskim. Jeszcze bardziej cieszy fakt, że na scenie wystąpią artyści ściśle powiązani z Tomaszowem Lubelskiem.  

Gwiazdą wieczoru będzie PalnBe, który to po raz pierwszy będzie miał okazje wystąpić na tomaszowskiej scenie, po tym jak jego rozpoznawalność i kariera poszybowały na skalę całego kraju. Wcześniej nagrywał w 3-osobowym składzie jako Sam Spontan (razem ze Stykiem i 3003). Warto też wspomnieć, że ten koncert będzie także 10 rocznicą powstania ich zespołu. 

Poniżej jeden z ostatnich utworów Planka, pochodzący z jego najnowszego krążka "Złoty chłopak". 

PlanBe x Smolasty - Najlepsze lataDrugą gwiazdą będzie również wychowanek Tomaszowa, Emes Milligan. Na początku swojej rapowej drogi występował w duecie EgoTrue (w towarzystwie Zena). Potem rozpoczął solową karierę, gdzie nagrywał w wydawnictwie QueQuality. Był również uczestnikiem "Młodych Wilków". Zapraszamy do odsłuchu utworu z jego najnowszej płyty "YUSH", która została zrealizowana w jego własnym labelu, w końcu to również człowiek Self Made Man. 

Emes Milligan feat. Kartky - DynvmitNa scenie amfiteatru wystąpią także:

Styku
Efdope x Symer
z Tomaszowa Misiek
Partyhard 


Styku x PlanBe - W tyle 


Efdope - Lubię 


Symer - Kevin Alone


Z Tomaszowa Misiek x Efdope - Mały chłopiec feat. Bolo


PARTYHARD - Widzę ją


  • AdminAdmin
  • data dodania 27 sierpień 2019 08:06

Komentarze (0 )

  • Brak komentarzy. Może chcesz dodać swój?
Dodaj komentarz

Więcej wpisów

Bal Andrzejkowy 2019 w Restauracji Avocado

  • Wydarzenie 30.11, 18:00, za 15 dni