Gorący temat | 1401 wyświetlenia
AktualnościPowiat
13 wrzesień 2019 17:05

Zamość. Godziny Ciszy w Galerii Twierdza

Godziny Ciszy w Galerii Twierdza,

W Galerii Twierdza zostały wprowadzone tak zwane „Godziny Ciszy” , które będą obowiązywały w każdą sobotę od godz. 9 do 11. Podczas akcji wyciszona będzie muzyka  w częściach wspólnych galerii, a także wszelkie komunikaty dźwiękowe. Dzięki temu osoby cierpiące na autyzm będą mogły robić zakupy.

Galeria Twierdza od lat angażuje się we wspieranie osób cierpiących na autyzm
i rozpowszechnianie wiedzy na ten temat. – Co roku organizujemy wydarzenie „Dzień Świadomości Autyzmu”, w którym bierze udział kilkadziesiąt osób.

Postanowiliśmy pójść o krok dalej i z myślą o naszych klientach ze spektrum autyzmu wprowadzamy tzw. Godziny Ciszy – mówi Joanna Wyrostek, dyrektor Galerii Twierdza.

Galeria Twierdza Zamość wprowadza godziny ciszy w ramach akcji „Wspieramy po cichu”. W każdą sobotę w godz. od 9.00 do 11.00 w częściach wspólnych Galerii Twierdza wyciszana będzie muzyka oraz reklamy dźwiękowe. Wszystko po to, aby ograniczyć nadmiar bodźców, które mogą wywoływać znaczny dyskomfort u osób ze spektrum autyzmu i zaburzeniami pokrewnymi.

Proste działania ułatwią robienie zakupów osobom ze spektrum autyzmu.

Do akcji dołączyło się wielu najemców w Galerii Twierdza, którzy w trakcie „Godzin ciszy” wyciszą muzykę w swoich sklepach.

Dotychczas do akcji przyłączyły się następujące sklepy w Galerii Twierdza:

4F, 5 10 15, Apart, Big Star, CCC, Coccodrillo, Cubus, Deichmann, Douglas, Empik, Giacomo Conti, Gino Rossi, H&M, Hebe, Home&You, Intermarche, Martes Sport, Media Markt, Monnari, Mohito, New Yorker, Ochnik, Orsey, Pepco, Pretty Girl, Quiosque, Rebel Elektro, Reserved, Sinsay, Smyk, Top Secret, Vistula, Wólczanka,
Sklep z markami: Adidas, Nike, Reebok, Levi's, Puma, S. Oliver, Tommy Jeans.

mat. pras.

Komentarze (0 )

  • Brak komentarzy. Może chcesz dodać swój?
Dodaj komentarz

Więcej wpisów